Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyás végén kell valamit...

A fogyás végén kell valamit máshogy "csinálni"?

Figyelt kérdés
Volt rajtam nagyjából 20kb felesleg. Ebből lement 10. Még 5-től kéne megszabadulni, de ez már elég nehézkes kezdek is fáradni benne. Tudok számolni, de szerintem 5 kilócska nem gáz, főleg, hogy ülő munkát végzek. Itt a vége fele folytassam amit eddig, vagy esetleg jobban bele kéne húzni?

2016. aug. 22. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó. Deficitben kell lenned és kész, ez egyeseknek könnyű, másoknak a végén sokkal nagyobb erőfeszítés mellett se igen megy... Én a több mozgás híve vagyok, nekem ez az egyetlen esélyem, de jól is járok vele.

Sokfélék vagyunk, nem tudom, neked mi a gond most...

2016. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatbol mondom h ez egy harc...hiaba zab es hajdina es basmati es viz es zold tea es csirkemell es no cukor...hiaba futsz melle es meg edzel is hogy megtarsd az izmaid..ido kell mig a hosszabb ido alatt lerakodott zsir utolso kiloitol megszabadulsz...belassul a fogyas hosszu aktiv eletmod kell hogy ugy nezz ki ahogy mar elsz...de ha kitartod az eletmodot egyszer majd felulirja a regi ulo eletmodot
2016. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha leáll a fogyás két dolgot kell tenni. Tovább csökkented a kalória bevitelt és növeled a mozgást.

Ezzel le kell menjen minden, hogy elérd a célod, és azt, hogy fogyókúra, most felejtsd el. Ha nem így teszel, visszahízod, pláne ülő munka mellett.

Ha meg akarod tartani a súlyodat, akkor a továbbiakban is figyelned kell a kalória bevitelre és a mozgásra.

Az előző hozzászólás igaz, tehát ez egy "küzdelem" de ne így fogd fel. Nézd a pozitív változást, szeresd így magad, és csak az előnyökre gondolj. Azt vésd a fejedbe, hogy van egy új életformád. Ilyenkorra általában az ember életmódja is megváltozik, ezt megtartani már nem nehéz. Vannak olyan trükkök, amivel elviselhető, és nem dől össze a világ, ha egy héten két gombóc fagyit megeszel.De ha visszaállsz a régi életmódra, az egész eddigi küzdelmed semmit nem ért.

Te döntessz.

2016. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha leáll a fogyás, akkor nem célszerű csökkenteni a kalóriabevitelt. Inkább mozogj plusszban, de ne egyél még kevesebbet. (a végén lelassul az anyagcseréd, és "hízékonyabb" leszel)
2016. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, amikor célszerű csökkenteni a kalóriabevitelt, de csak akkor, ha még elég magas. Néha ilyen is van.
2016. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!