Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért baj, ja valaki meghányta...

Miért baj, ja valaki meghánytatja magát néha?

Figyelt kérdés

Ha követsz egy szigorú diétát, de a család nem támogat, melletted zabál... Elcsábulsz, mert finomakat esznek. Megkóstolod, csak az íze kedvéért. Aztán eszel még...

Utána inkább hánysz, hogy ne menjen kárba a diétád.


Így megvolt az ízélmény, mégem ettél.


Ez miért baj? Senki nem járt még így?


Sok káros dolog visszafordíthatatlan, pia, cigi, stb.

Az evés nem az.



2016. aug. 24. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert Afrikába meg éheznek!


Egyébként meg a reflux betegség miatt.

A nyelőcső nem arra van kitalálva, hogy rendszeresen gyomorsav kerüljön bele.

Felmaródik, kifekélyesedik azt az életbe nem jön rendbe és onnantól cseszheted.

2016. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább számold ki, hány szériát kell lenyomnod, vagy hány kilométert lefutnod hogy elégesd a plusszba bevitt kalóriát.


Több értelme van mint okádni, mert esetleg még az izmaid is fejlődnek így, és a bröd is feszesebb lesz..

2016. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A hányás tönkreteszi a fogaidat, a nyelőcsövedet, a beleidet stb. Amúgy meg ha ahhoz szoksz hozzá, hogy következmények nélkül ehetsz össze vissza, akkor ez az élet más területeire is hatással lehet... Amúgy meg nem undorító zabálni, hányni, zabálni, hányni?
2016. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 acelsziv ***** válasza:
65%

Mert ebből lesz a bulimia te elmebeteg p*csa

És ha nem támogatnak? Önuralomról és akaraterőről hallottál már. Megsúgom, hogy így az életben nem fog lemenni a hájas seggedből egy gramm se, csak kirohadnak a fogaid és undorítóan büdös lesz a pofád is.

2016. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A 4-es stílusa eléggé gyomorforgató (hogy stílszerű legyek), de tartalmilag teljesen igaz.

Ez maga a bulímia, egy pszichés betegség. Testi károkat is okoz, amiket már felsoroltak, de a lelki bajodat kell elsősorban megoldani. Szeretethiányod van, önbizalomhiány, és egy olyan területbe forgatod bele (a fogyásba), amire nincs szükséged, és aminek nincs köze az alapproblémádhoz. Pszichológushoz kell menni, de legalább egy lelki segélyszolgálatot hívj fel, hogy ennek a mikéntjét megbeszéld velük.

2016. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Ott van a kérdésben, hogy NÉHA... Szerintem,ha tényleg csak néha csinálod,akkor nem kell félned ezektől a problémáktól,amikef elöttem irtak
2016. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért baj, mert baromira egészségtelen és beteges ez, plusz simán átmehet bulímiába is.


Ne csábulj el vagy ha mégis, kövesd az egyik hozzászóló tanácsát s inkább eddz többet... Sokkal, sokkal hasznosabb, jobb, egészségesebb.


Amúgy én fogyáskor is finomakat eszem... S csak mert megkóstolod a sütit, nem kell iszonyúan bezabálnod. Alkalmi kóstolás pedig nem sok vizet zavar.

2016. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vannak fent videók ilyen lányokról, keress rá. Láttam egyszer egyet, egy nő kamaszkorában végig tolta hányással, felnőtt korára refluxa volt, nem volt normális gyomorműködése, a fogai elől meg úgy néztek ki, mint az elfordított tictac, úgy lemarta a sav.


Engem se támogattak otthon, ették a jó kajákat, de megbírtam állni. Sőt, ki se mentem a szobából amíg ők ettek.

2016. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szimplán undorító.

Mellette nulla akaraterő.

2016. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 acelsziv ***** válasza:
5: Ez a stílusom nem általános, de néha muszáj, mert ennyi ésszel nem ért a normál szóból.
2016. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!