Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító kövér...

Szerintetek is undorító kövér vagyok? 16 éves lány vagyok,164 cm és kb.72-75 kg.

Figyelt kérdés
Azt tudom,túlsúlyos vagyok,és meg is kaptam anyumtól,hogy meghíztam,mert 68,9 kg voltam.Nyáron mikor megtehettem vna,nem mozogtam,suli közben meg nem tudok,mert elég erős suliba járok,és a tanulás mellett nincs időm.És akárhányszor kezdenék diétázni a család csak "kinevet",meg elég szegények vagyunk,tehát nincs pénz a sok egészséges ételre,vagyis nem mindig.De amúgy suli közben elég keveset eszem..van hogy csak 1 szendvicset,vagy 2 müzlit..de általában inkább 2 szendvics,vagy otthon egy tál főtt étel.Szóval leginkább az első kérdésre várnék válaszokat,illetve tanácsokat,hogy hogy tudnék lefogyni,hogy ne legyek ennyire undorító.

#kövér #undor #légysziválaszoljatok
2016. aug. 27. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy kövér, nem ez az egyetlen tulajdonság, amivel jellemezhetnéd magad. Van rajtad felesleg, zsír, de te magad nem egy darab zsírpacni vagy... Az egészséges életmód/étrend nem jelenti azt, hogy bioboltban vásárolsz irreális összegekért. Ha szeretnél tanácsot kérni, írj rám nyugodtan. (hasonló helyzetben voltam, mint te)
2016. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
10%
Ha azt hiszed dagadt vagy nem lattad meg molnar krisztiant!
2016. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyi ételtől nem kéne 72-75 kilónak lenni szerintem. El kéne menned egy kivizsgálásra.
2016. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

ma már volt egy ilyen versenyző itt, tett fel képet, majdnem megvakultam :(

youtube on nézzed dubi anna csatornáját.

2016. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A jó étrend nem drága, napi 500 forint sincs rá fejenként? Mert annyiból, ha nem is valami hedonistán (bár ez emberfüggő), de kijön, főleg fogyáskor, bár a plusz kalóriák olcsók, a rendes tápanyagbevitel a drágább, főleg a fehérje.

Fel nem fogom, hogy pl. a tojás, a káposzta és a lenmag miért lenne drága, a zab és a rizs is durván olcsó energiát ad, csak nem mindenkinek az életmódjába fér.

2016. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én (2 gyerek után) 165 cm-el és 68 kilóval kezdtem a diétát, mert már utáltam azt amit a tükörben látok! :( Ha csinálod, akkor csak magad miatt tedd, főleg ha ilyen támogatást kapsz! Ha fejben elhatározod, hogy változtatsz, akkor menni fog! Rajtam is "röhögött" a férjem, borzalmas volt...aztán látta hogy minden nap (!) edzek, tornázok, futok, és kétfelé főzök hogy meglegyen az étrendem is- hamar leállt a gúnyolódással! Mivel 2 pici gyereket látok el egész nap, így este 8 után kezdek edzeni mikor a gyerekek már alszanak (persze egyszerűbb lenne elterülni a kanapén és megnézni egy jó filmet, de én kitűztem a célt ami legalább -10 kiló)! MAGAM MIATT!

Ami az anyagi részét illeti: Nem drágább ha azt nézed, hogy nem költesz mindenféle chipsekre, csokikra, kekszekre! Ha diákmunkázol vagy van zsebpénzed be tudsz szerezni pár dolgot ami költségesebb (Norbi update1 liszt, update morzsa, néhány tészta, olivaolaj)! A saláták, zöldségek: karfiol, káposzta, brokkoli, cukkini...na ezek nem drágák. Csirkemellet, sovány húst gondolom egyébként is fogyasztotok?! Fél kiló zabpehely 200 ft, édesítőszer 300, ami sokáig elég! Bioboltban kapható szintèn jó árban kuszkusz/bulgur/köles ezeket köretnek! A ripost honlapján kismillió diétás recept van, mindenféle felhőkenyér, karfiolrizs stb. Arra van időd amire te időt szánsz! :) Ha elkezded, kitartást! Az a legfobtosabb! Sok sikert!

2016. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,különösen az egyes,ötös és hatos válaszolóknak! :)

Azért egy-két dologra felhívtátok a figyelmem!

2016. aug. 28. 00:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy az.

Ha beszélgetnél és nem találsz jobb partnert írj rám nyugodtan.

2016. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Dehogy vagy undorító! Szexik az ilyen lányok!
2016. aug. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy kövér!Dettó ugyanennyi súllyal, korral és magassággal rendelkezem. Két hónapja kezdtem diétázni, mert volt rajtam némi felesleges súly...

Azóta több mint őt kiló lement. Ha egy picit is odafigyelsz arra, mit eszel, hidd el, te is visszamehetsz 68-ra.

De ez a súly még korántsem tartozik a kövér kategóriába. Nyugi. :)

2016. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!