Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító kövér...

Szerintetek is undorító kövér vagyok? 16 éves lány vagyok,164 cm és kb.72-75 kg.

Figyelt kérdés
Azt tudom,túlsúlyos vagyok,és meg is kaptam anyumtól,hogy meghíztam,mert 68,9 kg voltam.Nyáron mikor megtehettem vna,nem mozogtam,suli közben meg nem tudok,mert elég erős suliba járok,és a tanulás mellett nincs időm.És akárhányszor kezdenék diétázni a család csak "kinevet",meg elég szegények vagyunk,tehát nincs pénz a sok egészséges ételre,vagyis nem mindig.De amúgy suli közben elég keveset eszem..van hogy csak 1 szendvicset,vagy 2 müzlit..de általában inkább 2 szendvics,vagy otthon egy tál főtt étel.Szóval leginkább az első kérdésre várnék válaszokat,illetve tanácsokat,hogy hogy tudnék lefogyni,hogy ne legyek ennyire undorító.

#kövér #undor #légysziválaszoljatok
2016. aug. 27. 20:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Nem vagy dagi,csak Zsírosbödön.Minek falsz annyit.?Könnyebb átugrani ,mint megkerülni!
2016. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es válaszoló!


Nem tudom,hogy hogy jössz ahhoz,hogy ismeretlenül ilyen alpári stílusban írj,és azt sem tudom,hogy ki kért meg téged,hogy válaszolj.

Ha esetleg nem olvastad volna végig,akkor leírom csak neked ;) : Rohadtul nem eszem sokat,és attól még távol állok,hogy könnyebb legyen átugorni,mint megkerülni.

Volt egy kérdésem,és normális,kulturált válaszokat szerettem volna,de látom itt is vannak ilyen kis trollok.

De azért köszönöm a válaszodat,remélem veled is majd csak így beszélnek,ahogy te írtad a válaszodat! :* ;)

2016. aug. 31. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!