Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szep estet bocsi ekezet...

RekaFeher kérdése:

Szep estet bocsi ekezet nelkul irok. Mit tudtok tanacsolni?

Figyelt kérdés

168cm vagyok,70kg szeretnek le fogyni mert vannak emberek akik meg szolnak az alakom miatt. 16eves vagyok

Mit tanacsoltok mit tegyek? Lusta vagyok, szeretek enni futni szoktam. Tudtok egyszeru edzest itthonra es olcso dietat?


2016. szept. 10. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Azok fa szok jo kicsit husis vagy de egyaltalan nem durva van akinek pont az tetszik
2016. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
43%

1-nek igaza van

én szeretem a húsisabb lányokat :)

2016. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Az nem hús, hanem háj és igenis tud zavaró lenni, főleg, ha nem oszlik el jól a felesleg. Van, akinek ennyinél szinte mind hason van.


Sokféle edzést végezhetsz, de az étrend a fő (persze a mozgás eleve alap, akár fogyni akarsz, akár nem, de csak amiatt nem fogy az ember). Az nem baj, hogy szeretsz enni, sőt, mivel egy embernek mindennap viszonylag sokat kell ennie, még jó is... Attól még ehetsz kalóriadeficitben és jól is lakhatsz, ha igazán jó az étrended (s nem vagy az a fajta, aki egyszerűen éhezik deficitben, nincs mese. de ez szerintem ritka).


Egy normális, nem flancos étrendet ajánlok, az nem drága. Valami jó kis állati fehérje, sok zöldség, hogy a kalóriát zsírból vagy szénhidrátból nyered (ajánlatos lassabb felszívódású, rostosabb fajtákat választani, személy szerint a gluténmentes gabonák mellett vagyok), az egyéni, amelyik jobban fekszik s amivel jobban működsz és jóllaksz. Ezt ki kell tapasztalni. Persze ehetsz gyümölcsöt is, ha akarsz, csak általában nem jó sokat bevinni fogyáskor, de ez is egyéni. Van, akit nagyon akadályoz.

2016. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
64%
Nos told le a nadrágot a hájas seggedről és mutasd azoknak aki megszólnak emiatt ;) ... tégy rájuk magasról, akik ilyet mondanak azok nem érdemlik meg az odafigyelésed... HA téged zavar akkor nekem a kedvencem azaz otthoni "random" fekvőtámasz/felülés... a technika "lényege", hogy csinálod a hétköznapi rutint... aztán amikor egyszer csak beugrik hogy mondjuk zavar a lustaság/testsúlyod lenyomsz mondjuk 20 felülést... folytatod a dolgod aztán megint... és meglátod olyan mint a drog egyre és egyre többet csinálsz majd mert elkezd jólesni ;) nyílván a számokat érdemes növelni ameddig bírod én egyszerre 20 -30 fekvőt szoktam csinálni... olyan napi 7-8 alkalommal baromi jó mert ha valamit mondjuk nagyon unsz ezzel megszakítod és ujabb lendületet kapsz ;)
2016. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De hogy tudj valtoztatni vegyel 2 kezi sulyzot kb 12k ft decathlonba van egy szett vagy veszel kulon 2 dbot ugy 10 es

Nekem a kaja havi 35-40 bol kijon azert az nem olyan sok ha azt nezuk a diakok mennyit koltenek a bufeben mindenfelere

Toltsd le a sargakapszula.hu rol az e bookot vagy androidra a playbol talan ios re van ingyen

Es abba van etrend az edzesrol alapok amit erdemes tudni aztan csak varni hogy menjenek le a kilok es ha a merlegen nem csokken a sulyod az nem szt jelenti hogy nem jo a tukrot is figyeld az fontosabb

2016. szept. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen
2016. szept. 11. 14:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom aranyosak vagytok nagyon jol esik. Az okoz nekem problemat a
2016. szept. 11. 14:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom aranyosak vagytok nagyon jol esik. Az okoz nekem problemat a sportban hogy nagyon nem birom a szivem 100000 ver es alig kapok levegot aszmas vagyok. Bocsamat mielott le irnam elkuldiaz uzenetet a hugomtol alig birok valaszolni. Nagyon sokat segitettetek halas vagyok hogy vannak ilyen megerto emberek. :) le allok a kinai kajaval es az edessegel. Inkabb tobbet futok es gyori
2016. szept. 11. 14:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom aranyosak vagytok nagyon jol esik. Az okoz nekem problemat a sportban hogy nagyon nem birom a szivem 100000 ver es alig kapok levegot aszmas vagyok. Bocsamat mielott le irnam elkuldiaz uzenetet a hugomtol alig birok valaszolni. Nagyon sokat segitettetek halas vagyok hogy vannak ilyen megerto emberek. :) le allok a kinai kajaval es az edessegel. Inkabb tobbet futok es gyori edest eszem
2016. szept. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!