Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaszokni a...

Hogyan lehet visszaszokni a diétára? Milyen diétát javasolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval hirtelen sokat fogytam, ami miatt a menstruációm is kimaradt, szerintem elég hülyén étkeztem, mert csak fehérjét ettem szinte, mindent megvontam magamtól, és ez nyilván nem tett jót. Egyrészt erőtlennek éreztem magam, mert sportolok, és edzőm kért, hogy kezdjek már el enni mást is a csirkén kívül, mert össze fogok neki esni a pályán. Szóval elhatároztam, hogy tartok egy csalónapot. Alapjában nem szeretem a csokit, de akkor annyira megkívántam, hogy vettem két táblát, meg egy zacskó kakós sütit nápolyival, és bagettet. Két nap alatt beadráltam. Persze ez a két nap nem okozott akkora hatalmas gondot, inkább az, hogy azóta nem bírok visszaállni, és nagyon félek, hogy ennek rossz vége lesz, visszahízok. Leginkább az alakomat féltem, nem is a súlyomat, mert a súlyom még most is szó-szó rendben van, de az alakomon már akkor is formálni szerettem volna. Mit javasoltok, hogyan álljak vissza diétára? És hogyan diétázzam, hogy ne zsírosodjak, ne hízzak, viszont ezt sem szeretném, hogy megvonok mindent magamtól, aztán meg kiéhezve felfalok mindent. Mit kell tenni, hogy szénhidrát és zsír mellett is sikeres legyen a diéta és az alakformálás/szálkásítás?

2016. szept. 11. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

2 nap :D Sokaknak ez 2 óra se lett volna :D De persze jó, hogy te nem vagy olyan.

Nos. Te is látod, amúgyis evidens, hgoy a fehérje s más szükséges tápanyag mellé valamirevaló kalória is kell... Válassz valami szimpatikusat, a legtöbben jóféle szénhidrátokat alkalmaznak energiabevitelre, az a klasszikusabb, bár nem mindenkinek ideális módszer.


Nem VISSZA kell állnod, hisz sosem volt egy rendes diétád. Találnod kell egy jó diétát s azt alkalmaznod. Nem hízol vissza, ha nem eszed túl magad, de sose lesz jó alakod, ha nem eszel szinte semmit.

2016. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!