Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a rondább a nagyon kövér...

Mi a rondább a nagyon kövér vagy a nagyon ráncos nő? Ha nagyon kövér vagyok miután lefogyok nagyon ráncos leszek, mondjuk mennyire? Vagy maradjak inkább kövér?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél ráncos? Belövöd magad heti 1 kiló fogyásra, azt a bőröd le tudja követni. Sportolj és normális étrenddel kell lefogyni, akkor nem lesz ilyen gond.
2016. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

50 felett ez már reális probléma lehet. Hány éves vagy?

Én speciel 50 évesen is inkább lennék ráncos, de egészséges, mint kövér és beteg. A ráncos bőr csak esztétikai probléma, amin lehet különféle módszerekkel javítani. A kövérségre csak a fogyás a megoldás.

2016. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A másodikkal vagyok - s azokkal, akiktől eddig azt olvastam, hogy ugyan lóg a bőrük, nem szépek, de nem bánják, hogy tettek az egészségükért.

A nagyon kövér állapot betegségeket s korábbi halált okoz nagy eséllyel...

2016. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ráncos. A dagi csajok később ráncosodnak, mert a zsírban levő kollagén feltölti az arcukat. Ne kockáztass, maradj husi ;).
2016. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!