Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire másfél virsli, és...

Reggelire másfél virsli, és egy kenyér szelet sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem a legjobb kaják.
2016. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Kevés
2016. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Kevés. Én nem vagyok túl nagyétkű, de 2-4 virslit megeszem. Mondjuk attól is függ, hogy milyen. Amit én szoktam, az elég vékony.

Aki írta, hogy nem jó kaja: A virsliből is van ezerféle, van belőle hulladék is, de van olyan is, aminek nagyon magas a hústartalma. Szóval a virslivel sincs semmi gond, ha megfelelő minőségű.

2016. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Már azt a felet nem tudtad volna megenni?
2016. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kenyér teljes kiorlesu magvas, a virsli meg minőségi húsból készült :)
2016. szept. 18. 10:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Nem tudom miért lettem lepontozva, de ez kevés. Ha minőségi, annál jobb, de ehettél volna még valamit. Persze, ha alapjáraton nem reggelizel, ez soknak számít, de nem mondható igazi főétkezésnek.
2016. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egész napot nézd, teljesen egyéni, kinek milyen elosztásban jó a napi bevitel.
2016. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Inkább rossz, bár ha a legjobb minőségű minden része, akkor elmegy, bár én ki nem hagynám a zöldséget.


Nincs olyan, hogy sok vagy kevés. Nekem a nullkalóriás reggeli épp ideális méretű, a páromnak 1200 kcal a jó (fogyáskor is) s katasztrofális, ha ezen változtatunk, az a nap már nem lesz jó... Mindkettőnknek tökéletes ez az érték, de el tudok képzelni 2-3000 kcal reggelit is, ami egy csak reggel evő aktívabb életmódú időszakos böjtölőnek pont ideális.


A napi összbevitel s az egyéni igény számít.

2016. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, csak most olvastam, hogy jobbfélék. Akkor visszavonom a feltételes rosszaságát is - illetve emberfüggővé teszem. Változó, ki milyen ételektől érzi jól magát, akkor is, ha orvosi szempontból nem érzékeny semmire.
2016. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én reggelire nem ennék virslit kenyérrel.

A virsli az eleve hulladék, hiába irnak rá bármit is.

Az a fehérjemennyiség ami bennevan, nagyon kevés és még annak a nagy százaléka is növényi szója.

Én láttam már virsligyárat, ahol láttam az adalékokat. annál már csak a májkrém kreténebb kaja.

2016. szept. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!