Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám eltüntetni?

Hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat az iszonyat debil fogalmazásért, de nem tudom jobban. A helyzet az, hogy a fenekem "alatt" , a combom hátsó részénél mindkét lábamnál van egy egy kis hurka.(Mondom hogy nem megy ez normálisan...) A kèrdésem az lenne, hogy milyen gyakorlatokkal lehetne megszabadulni azoktól? (Amennyire nyáron a strandokon megfigyeltem csak nagyon kevés embernél láttam hasonlókat...)

2016. szept. 24. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Tudüm miről beszélsz,ne akard mert cuki lehetsz szerintem:)nekem is okyan volt babakorom óta egészen addig,amig le nem fogytam 50kilo alá 170centimhez. Most nincs hurka,hanem log a kis plöttyedt seggem...szoval ne akard eltüntetni,az olyan :)
2016. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
menj le futni, végezz sok guggolás és kitörést súllyal és anélkül!
2016. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

bemásolom


Nincs helyi fogyás. (Ez a kedves elsőnek is szól.)

A genetikád határozza meg, hogy honnan fogysz először, lehet, hogy először a combodról megy, aztán a melledről, és aztán csak a hasadról, az is lehet, hogy leghamarabb a hasadról kezdesz fogyni. Futással és jól megtervezett, tudatos diétával lehet fogyni.

2016. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleg izmos lesz combod feneked akk szentem eltunik. Szoval guggolas kitores stb
2016. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!