Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem indult be a fogyas?...

Miert nem indult be a fogyas? Be fog egyaltalan?

Figyelt kérdés

Udv!

160 cm es 59 kg vagyok jelenleg (lany).

Tavaly ilyenkor 48 Kg voltam.

Elkezdtem egy ulo munkat es az miatt hiztam meg plusz elhanyagoltam at edzest.

Nem mondanam magam kovernek izom is van rajtam viszont azert latszik a felesleg.

Most a napi mozgasom h munka kozben 5 kg os dobozokat emelek 5-6 oraban plusz otthon sulyzos edzes taposogep. (5napja folyamatosan)

Ebben az 5 napban szinte csak levest ettem csak 1-2 falat szilardat es 2 liter viz.

1 kgt sem mozdult a merleg.

Mitol lehet ez?

Ugy tudom a lelki okok befolyasolhatjak az meg nagyon nincs rendben nalam:/

20L


2016. szept. 28. 08:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es,

Akkor nézzük meg kicsit jobban, mi is a helyzet itt a cukrokkal... A nádcukor és a sima finomított répacukor glikémiás indexe, ch tartalma és kalóriaértéke ugyanannyi. Nincs különbség közöttük ilyen tekintetben.


Ugyanaz a C12H22O11 vegyület alkotja a tömegük 99,9%-át, amit másképp szukróznak vagy szacharóznak nevezünk.


Étrendi - fogyókúrás - szempontból tehát nincsen különbség a kettő közt.


Ha tényleg érdekel, itt utánaolvashatsz:


[link]

2016. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szóval a nádcukorhisztéria puszta reklámfogás, hogy megvedd a drágább, de amúgy pont ugyanolyan cukrot abban a hitben, hogy az egészségesebb.


Ha valóban természetes alternatívát akarsz, akkor egyél mézet, valódit, megbízható kistermelőtől.


Amúgy a gyomorba juttatva valamennyi fenti cukor szőlőcukorra és gyümölcscukorra bomlik, (amik lényegében ugyanazok), a mézben pedig már alapból gyümölcs- és szőlőcukor formájában találhatók.

2016. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!