Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letudok fogyni 30 kg-t igy?

Letudok fogyni 30 kg-t igy?

Figyelt kérdés

Nyarra leakarok fogyni. Vissza 55 kilora. Most 85 vagyok 165 cm-hez.

Nekialltam heti ketszer 1 orat kondizni es 40 percet melluszni, emellett egeszsegesen eszem.

Igy nyarra lemehet?


2016. szept. 28. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, viszont ahhoz nagy szigor kell.
2016. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kondi alatt mit értesz, de neked kardió edzés és egy szigorú diéta kell, lehetőleg olyan, amit szakember állít össze. Egyébként nehéz, de nem lehetetlen a vállalkozás.
2016. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hat kondi alatt 20 perc taposogepet, es 40 perc futast ertek.

Meg neha taposo helyett bicikli

2016. szept. 28. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezek jók.

Mit eszel és mennyit?

1.vagyok

2016. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyárra biztos lesz látszatja. Hogy hány kg, tök mindegy. A lényeg, hogy elkezdted.
2016. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hat ma pl ettem reggelire 2 magos kenyeret meg hozza felvagottat, ebedre egy pufirizst es nagyon nagyon keves salit ami meg megmaradt tegnaprol, es most vacsra csirkehusos salit:)

Egyetemista vagyok es kolis, igy a kajalasaimat csak igy tudom megoldani

Neha van hogy ha ugy vannak oraim akkor bufeben veszek fittness szendvicset, amiben van tojas,sali,paradicsom,egy darab felvagott. Es nagos zsemle ugye.

2016. szept. 28. 18:28
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez azért kevés :o

Fehérje alig van..felvágottat ne egyél minden nap, nem egészséges. A többi ok, de egyél pl.túrót zöldséggel, joghurtot gyümölcssel, reggelire zabkása tökéletes.

2016. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fitness szendvics. LOL.


Ha nem számolod a kalóriákat és/vagy a makrókat, akkor nem fogsz leadni 30 kilót, pláne ilyen semmi sport mellett...


Ettől sokkal több figyelmet és energiát kell belefektetned.

2016. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hajajj.

Nagyon kevés abban a kajában a fehérje.

Fogyhatsz, mivel ez alapján a napi bevitel alapján+ a mozgással elég rendes deficitben lehetsz, viszont fehérje nélkül az izmaid lesznek az elsők, amik leépülnek.

Ha tényleg nem tudsz annyira kaját előkészíteni, akkor próbáld ki a halkonzervet, főtt tojást, ezek pikkpakk dolgok és adnak fehérjét, este meg egyél sovány húst/túrót.

2016. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez így nem lesz jó.

Ezt olvasd el :


[link]

2016. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!