Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csinaljam?

Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Azlenne a kerdesem, hogy 13 eves vagyok es lekellene fogynom minimum 10 kg-t.. Nah de hogy mikor kotelezo menzara jarnom es ott olyan etelek vannak amik zsirosak. Itthon edzek mindennap egy ora azaz hetkoznaponkent 2 ora. Probalok minnel egeszsegeseben etkezni de a menzas kaja... Mit tegyek?


2016. okt. 24. 16:53
 1/4 anonim válasza:

Énis így voltam és az segített hogy egy héten 3-szor futottam fél óràt és így fogytam 8 kilót az étkezésre is odafigyeltem pl:5 utàn nem ettem

Egy ami nagyon fontos hogy ne add fel mert a fogyàs nem fog elkezdődni azonnal kitartàs kell hozzà,de hidd el megéri! 

2016. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább az a baj a menzával, hogy nem zsíros, hanem olajos, cukros és lisztes. Annyit megtehetsz, hogy a húst, tojást és a zöldséges ételeket, és a leveseket (ha nem cukrosak) tészta nélkül megeszed, a köretekből (tészta, krumpli, nokedli, rizs stb.) egyél kevesebbet.

Azért óvatosan megkérdezném, mekkora súlyból kellene 10 kilót lefogynod, milyen magassággal. Sokan a te korodban ok nélkül fogyókúráznak, mert az a "menő", hogy egyesek másokat minden ok nélkül lekövéreznek, azok meg elhiszik. Ezzel csak az a baj, hogy a tápanyaghiánytól (pl. a fehérje- és/vagy zsírszegény étrendtől) a hormonális fejlődésük zavart szenved, nemi fejlődésük megakad, testképzavar, anorexia veszélye is fennáll stb.

2016. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt elfelejtettem, hogy a cukros ételeket, italokat is csökkentsd minimumra. Persze ez alap.
2016. okt. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eleg sokan bantanak hogy kover vagyok..

161 cm

Es 78 kg..:)

2016. okt. 28. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!