Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 kg-ot szeretnék fogyni!...

30 kg-ot szeretnék fogyni! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
A dokik azt mondták genetika, de leszeretnék fogyni. Tudom, hogy idő kell neki, mert ez sem egyik napról a másikra jött fel rám. Tudnátok nekem mondani bevált módszereket? És hogy mivel tudnám magam néha ösztönözni?
2016. aug. 20. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy hány kg vagy a magasságodhoz képest és az hogy oszlik el rajtad. Nem is biztos, hogy le kéne fogynod 30 kg-ot.

Mert ha ilyen nagy súlyfeleslegről van szó, akkor érdemes felkeresni egy szakembert, egy dietetikust, aki összeállítana neked egy étrendet, hogy mit ehetsz és mit nem és mellé bevezetnél némi testmozgást (futás, biciklizés mondjuk) és akkor lemehet.

Apósom így fogyott le 50 kg-ot.

De kitartás is kell hozzá rendesen!

2016. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Genetika, persze...
2016. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, genetika. Vannak valóban hízèkonyabb típusok, pl. èn is, nekem a CH bevitelre nagyon kell figyelnem. Barátnőm meg gyakorlatilag màst sem eszik, mègis vékony. Viszont a kövérsèg nem fogható a genetikára, ugyanis jòl beállított ètrenddel, heti 3-4 edzèssel szèpen lehet fogyni. Èn 35 kg-ot adtam le, pedig régebben èn is a genetikàra fogtam mindent.
2016. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Heti 5 edzésem van és 2 éve kínzom a testem aminek az lett a következménye, hogy elkezdte eltárolni az energiát ( 2 éve nem reggelizem és 1 éve nem ebédelem a vacsora után meg fáj a gyomrom) és most 3 hónapja ezt abba hagytam és próbálom kerülni az édességeket
2016. aug. 21. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de nem sok eszed van. Annyi amennyi látszik. Két éve nem reggelizel, kihagyod az ebédet és csodálkozol ha este fáj a gyomrod? Normális vagy?
2016. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el normálisan táplálkozni.
2016. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja megint rendszeresen táplálkozom
2016. aug. 22. 00:56
 8/8 anonim válasza:
Hali irj provatba ha segitseg kell etrendel edzesel vagy akármivel kapcsolatba azért nem irok le ide mert már 20x leirtam es ha nem latod akkor fölöslegesen irok
2016. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!