Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat eszek?

Szerintetek sokat eszek?

Figyelt kérdés

163 cm, 47 kg vagyok (14 éves)

reggeli: banán, kis rizs, nyalóka

tízórai: chips (ritkán eszek nyalókát és chipset most kívánom mert megvan...)

ebéd: rántotthús+rizs

vacsora: alma + csokis jóreggelt keksz

ma 10 km-t bicikliztem és minden nap hasizmozok. sokat eszek?



2016. nov. 2. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Zabálj rendesen mert kicsi és lapos maradsz! :) Ilyenkor nősz, fejlődésben van a tested, ha nem akarsz gnóm maradni eszel normálisan! Majd 20 évesen ráérsz fogyózni, de addig tömd a képed, ahogy a csövön kifér! :)
2016. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
50%
XDDD meg egy madar is tobbet eszik xDD kivansz mert megjon? Nem tudom hogy van ez de en nem vagyok kivanos amikor megjon xDDD nem tudtam h van ilyen 16L
2016. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akkor ma nem ettem sokat?
2016. nov. 2. 19:58
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Banános rizs reggelire... hát te tudod. Vacsira meg jóreggelt keksz. Fura gusztusod van, de ahogy jólesik.
2016. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok a szénhidrát,ellenben kevés a minőségi kaja.Nem eszel sokat,csak éppen alig viszel be valami tápanyagot a szervezetedbe.Nem kell minden nap hasizomerősítő gyakorlatokat végezni,elég heti 3-szor.Több fehérjét kellene fogyasztanod.
2016. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
44%
En reggel fölött kaposztaval meg rantot hússal indítok:))) xDDD:DDD
2016. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Bocs toltot*
2016. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

:)

mindenki szerint keveset eszek de en még is bűntudatot érzek miután ennyitbeszek

2016. nov. 2. 20:06
 9/15 A kérdező kommentje:
eszek*
2016. nov. 2. 20:07
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudhatom, mennyit eszel, ha egyszer nincs mennyiség. HGonnan tudjuk, hogy az ebédben 5 vagy 30 dkg rizs van (nyersen mérve)? Mindkettő könnyen lehetséges egy embernél, s ugyanez a többivel.


Nem igazán tetszik az étrend, de nem ez volt a kérdés s nekem is vannak eléggé abnormális napjaim néha :D.


Ha zsírosodsz, akkor sokat eszel, egyébként bizonyára nem, ha a tipikus fajta vagy, aki a szükséglete fölött éve hízik.


A te korodban ipari mennyiségeket voltam képes enni, mondjuk az most is megy, de akkor rendszeres volt. Sok tini eszik sokat és nem mind hízik tőle.

2016. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!