Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszem finomított lisztet...

Ha eszem finomított lisztet meg cukrot, sosem leszek feszes és mindig marad rajtam felesleg? Hiába tornászom, sportolok?

Figyelt kérdés
Rubint Réka már többször is elmondta a tévében, hogy ha enne finomított termékeket, fehér lisztből cukorból készült ételeket, nem lenne kockahasa. De hiszen ő sokat sportol. Nem értem. Más is mondta már, de ha sportol az ember és fogy, miért nem mindegy hogy mit eszik?
2010. ápr. 27. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
városi legenda, ha eleget sportolsz, akkor ehetsz fehér lisztet és cukrot is...csak valamivel el kell adni az update-lisztet
2010. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ez hülyeség... ha vki sportol akkor tök mind1 kb.. :D Ha meg nem hát igy jártunk
2010. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én vidéken élek, mozogtam annyit amennyit akartam, egész nap sétálgattam, kimentem a kertbe stb, de csak azóta van vékony szálkás izomzatom, és kezdenek el látszódni a kicsi kockák a hasamon mióta nem eszek cukros, lisztes kajákat. Amúgy eléggé egyénfüggő, mert van aki össze-vissza zabál se látszik meg rajta. Nekem sokat segített, hogy elhagytam ezeket a dolgokat, szóval én hiszek abban, hogy a mozgás, és a táplálkozás együtt hozza meg a kívánt eredményt. :)
2010. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyit eszel ezekből.

Tény, hogy hízlalnak, de míg a szüleimmel laktam, csak ilyet ettünk és rengeteget, mégis kifejezetten vézna voltam. 30-on túl már nem tehetem meg ugyanezt.

Meg most már tudom, hogy milyen egészségtelen (gyerekkoromban vidéken nem volt más), ezért inkább kerülöm őket, nem is kifejezetten fogyási céllal.

2010. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. ápr. 29. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a 20-30 évvel ezelőtti, vagy még régebbi sportolókat, hogy mit ettek. Szerintem nem is hallottak nem finomított lisztről, és bár nyilván nem sütin éltek, de biztos bevállaltak időnként néhány szeletet.
2010. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 6 km-t futok, heti 3x edzem 1 órát. Mellette eszem cukros kaját és lisztes dolgokat is. Nem hízom!!!!!
2010. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
a finomított liszt és cukor minden szempontból egészségtelen szerintem!
2010. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!