Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történne a testemmel ha...

Mi történne a testemmel ha 1-2 hétig nem ennék, csak innék?

Figyelt kérdés
Egyszer volt hogy 3 és fél napig nem ettem és 3 kiló lement rólam. Miközben csak 65 voltam... és még többet fogytam, nőttem na és 58 lettem... azóta is tartom (kb. 1 éve). Na és kíváncsi lennék hogy ha 1-2 hétig nem ennék akkor mi történne a testemmel? Honnan fogynék? Mert alapból azt hiszem arcból, kézből és hasból fogytam akkoriban. De hogy most? és Mennyire látszódna jobban? Ha valaki tud küldjön képet is mert az most a legfontosabb... és mielőtt jönnének az okoskodók hogy tuti egy kis pi... aki fogyni akar stb.... meg hogy így nem lesz jó alakom... Most szólók hogy a "jó alak" nekem most csak 2. a listámon. :) Szóval elsőnek legalább 10-15 kiló fogyás amitől vékony, nyúlánk alakom lesz majd 2. Kicsit jobb idomok. :) azaz majd én tudom hogy csinálok magamnak formás feneket. :) Na de ebbe nincs semmi ...ság csak tisztázni akartam. Aki segít annak előre is köszönöm!

#fogyás #evés nélkül
2016. nov. 13. 01:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkozz ilyenben! Napi 5x-i étkezés, mellé testmozgás, és meglesz az eredménye!

A "koplalás" pedig egyébként is hízáshoz vezet.

Sok sikert, kitartást, butaságot meg ne csinálj! Ha gondolod, privátban írhatsz, ha tanácsra van szükséged.

2016. nov. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az életképtelenség tüneteit produkálod,ember..Használd a google-t,tájékozódj,informálódj.Vedd elő a biológia könyvedet,vagy tudomisén.Olvass,keress,kutakodj.Tudd meg,hogy mire van szüksége az emberi szervezetnek.Fehérje,zsírok,szénhidrátok,folyadék,vitaminok,nyomelemek,ásványianyagok.Keress rá,hogy mik a hirtelen fogyás,koplalás következményei. Nem utolsó sorban sportról hallottál-e már..?Kardió,aerob,súlyzós edzés..Az írásodból következtetve vagy 12 és fél éves vagy,vagy szellemi fogyatékos ,vagy "csak egy PICS@,aki fogyni akar.."
2016. nov. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Hülye vagy, azt tudod? És azt, hogy már az első mondatommal is segítettem? Nem, mi? Ha ennyi időn keresztül nem eszel, akkor alkalmatlan leszel olyan hatalmas fizikai munkákra is, mint a járás, vagy a figyelem. Szépen elsorvadnak az izmaid, mert azt fogja így égetni a szervezeted, a zsír meg ott marad, csak még jobban ott fog lógni rajtad, mert nem lesz, ami tartja. Arcod beesett lesz, öröm lesz rádnézni, de sokkal nagyobb lesz rólad elnézni a Napba, vagy az ívhegesztésre, esetleg egy szemhélyra belülről. Ha pedig azon gondolkozol, hogy játszod itt az Andzselinadzsolit és nyomod az amfetamint, mint egy állat, akkor inkább csak simán felejtsd el, mert senki sem szeretné, hogy egy pszichésen összeomlott ember legyen belőled, még ha olyan sovány is lennél, mint a fogyó hold a hófelhő mögött. Még én se, pedig éppen full kretént nyomsz. Amúgy ha szabad kérdeznem mennyi idős vagy?
2016. nov. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az történne,hogy ha egyáltalán ki is bírnád utána még a szomszéd hűtőjét is felfalnád és kamatostól jönnének vissza a kilók. A környezetemben, akik ilyen és ehhez hasonló hülyeséggel próbálkoztak,kivétel nélkül kövérebb, mint korábban.
2016. nov. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
na igen, ez meg a másik
2016. nov. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sok ember csinál folyadék böjtöt. Nekem egy felnőtt férfi ismerősöm, aki túlsúlyos volt, egy hónapig, csak folyadékon élt, persze azt nem tudom, hogy ivott-e közben táplálkozás kiegészítő shaket. De szerintem Te nem vagy kövér és ezt egy orvossal kellene megkonzultálnod, nem itt a gyíkon.
2016. nov. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
58 kiló teljesen rendben van egy nőnek. A többit már leirták előttem.
2016. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Csak lelassulna az anyagcseréd.Semmit nem érnél el vele.
2016. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bojtolni szeretnel fogyas celjabol? Nem fog sikerulni.


A bojtolesnek megvannak a maga elonyei (a net tele van vele, keress csak ra), de csak akkor, ha okosan csinalod es nem viszed tulzasba. Pl. 3 nap negyedevente, vagy 2 nap havonta. En most eppen bojtolos hetveget csinalok, nem eszem, csak vizet iszom es izesitetlen teat.


Az ehseg kb. az elso 16 oraban kemeny, utana mar annyira nem veszes. De 1-2 hetig nem szabad csinalni, maximum orvosi felugyelettel. A bojtolessel MINDEN tapanyagot megvonsz magadtol, nem csak azt, ami miatt fogyni fogsz. Azokat a tapanyagokat is megvonond magadtol, amik a hormonhaztartasodat tartjak rendben, amitol nem fognak kihullani a hajad es a fogaid.


1-2 hetig tarto koplalassal (bojtnek nem hivnam, mert mas a celja) nem lehet lathato eredmenyt elerni, nem leszel vekony. Ahhoz kemeny, hetekig, honapoking tarto munka es elhivatottsag kell. Ha ez neked nincs meg, akkor fogadd el, hogy tulsulyos maradsz.

2016. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__8226..

A 4-es válaszomat ajánlom figyelmedbe.

2016. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!