Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek letudok fogyni...

Szerintetek letudok fogyni Júniusra/Júliusra 30 kg-ot? Ha igen hogyan? Adjatok tanácsot! Valami olyat szeretnék hogy csak heti 2szer 1orat sportolnek.

Figyelt kérdés
162cm és 81kg vagyok

2016. nov. 20. 09:36
 1/3 anonim válasza:
Szerintem heti 2szer sportolj 1 órát!
2016. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam. Bocsi h nem jól fogalmaztam.
2016. nov. 20. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

A 30 az elég feszített tempó, inkább olyan 20-25 kiló a reális addig. De ne aggódj, úgy is nagyságrendekkel jobban fogod érezni magad. Nekem -30-35 kg a cél, az elején még én is csak azt láttam, hogy mikor leszek már tökéletes, de most így több, mint 15 kiló mínusz után meg kell mondjam, már most nagyságrendekkel jobb minden. :) De megkockáztatom, ha most belekezdesz, már egy hónap múlva jobban fogod érezni magad. :)


Annyi a lényeg, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit elégetsz, és a tápanyagok aránya rendben legyen.

2016. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!