Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpehelylisztből klasszikus...

Zabpehelylisztből klasszikus süti receptek?

Figyelt kérdés

linzer, beigli, fánk, fonott kalács, kakaós csiga?

Esetleg kenyér receptet, amihez nem kell sikér, tej meg cukor?


2016. nov. 21. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress rá a gyúrós islerre :D Az kellemes. Van benne fehérjepor, de ahelyett kókusz is jó, s lehet, hogy zab is, már nem emlékszem, azt próbáltam-e. Csak tegyél bele tojást, hogy ne törjön annyira.

Pár napja megint megcsináltam, bár a zab nagyobb részét olajos magvakra cserélve, az is jó és az eredeti is :)


Almás kevert sütibe is jó a zabliszt, bár az nem klasszikus süti.


Zabkenyerek is léteznek, én egy cukkiniset szeretek, de az azért nem annyira kenyérszerű. Láttam már receptet, ami zabos volt, de élesztős, pedig glutén nem volt benne. Még nem próbáltam, nekem a zab elég nagy kilengés és akadályozza a fogyásomat. Csak ugye jóféle keményítő s a keményítőktől sokkal sütisebbek, normálisabbak a sütik... Még akkor is, ha kevés van bennük.

2016. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!