Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régen nagyon szép vékony...

Régen nagyon szép vékony voltam, és le szeretnék fogyni, hogy megint olyan vékony lehessek, mert azóta meghíztam. :S hogy mozogjak, mit és mennyi egyek?

Figyelt kérdés

most 61 kiló vagyok, és le szeretnék fogynni 53 kilóra.(160 cm vagyok.) légyszi segítsetek! nem tesizek a suliban a térdem miatt, tehát futni nem tudok. légyszi írjatok valami tornagyakorlatot, amit itthon végezhetek és bírnám is úgy, hogy nem nagyon sportolok. (belső combomból és a hasamból szeretnék leginkább leadni.)

meg folyton éhes vagyok.

és akárhányszor próbáltam csoki meg minden nasi nélkül lenni, nem bírtaaam.:S légyszi valami étrendet is írjatok.

14L

és légyszi normális válaszokat írjatok, ne írjatok olyanokat, hogy egy 14 éves lányak nem kell fogyókúrázni meg stb. (egyébként szerintem pont, hogy igen, mret minél jobban hízok annál nehezebb lesz később leadni..)

köszönöm.


2010. ápr. 30. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
hát pedig nem kéne fogyózzál és ehetsz csokit is (mondjuk, ha rendes, kiegyensúlyozott, megfelelő összetételű lenne a kajád nem is nagyon kívánnád a csokit)...SPORTOLJ ÉS MOZOGD LE A BEVITT PLUSZ KALÓRIÁKAT!
2010. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Mindenképpen kezdj el valami tornát otthon. Egyél normálisan, a csokikat lehetőleg reggel, délelőtt és 3 előtt edd. (De persze nem mindennap, csak minimálisan).

Én sem bírok meglenni édesség nélkül, de szigorúan csak a délelőtti órákban eszem egy keveset.

Egyébként 160 centihez tényleg kicsit sok a 61 (legalábbis én 170 cm vagyok, és 61 voltam, csak néhány hónapja meghíztam 67-re, azt dolgozom most le zsírégető tornával).

2010. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Inkább vedd úgy, hogy ha megakadályozod, hogy a szervezeted normálisan fejlődjön, és létfontosságú tápanyagokat vonsz meg magadtól, akkor különböző bajaid lesznek később. De az a pár kiló megéri.
2010. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én nem mondtam, hogy nem akarok enni. akkor nem ennék. csak kevesebbet akarok nassolni, és többet mozogni. most is chipset eszem. -.-
2010. ápr. 30. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Térdednek mi baja?
2010. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

most is chipset eszel??? akkor nincs akaraterőd.

tegnap este előttem ettek a barátaim mekis kaját, őrült jó illata volt, de egy falatot sem ettem, hiába kínáltak. NEM szabad műanyag kajákat enni, főleg nem este!!

2010. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jó, akkor nem eszek.

csak igazából az a baj, hogy örök életemen át csak nem fogyókúrázhatok nem?

de ha meg megint elkezdek enni visszajönnek a kilók nem?:S

2010. ápr. 30. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
ha két hétig nem eszel és őrültmódon akarsz fogyni,aztán meg visszatérsz a mostani étrendhez akkor biztos visszahízod!
2010. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

""csak igazából az a baj, hogy örök életemen át csak nem fogyókúrázhatok nem?

de ha meg megint elkezdek enni visszajönnek a kilók nem?:S""



!!!!!!!!!!!!! S P O R T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem fogyókúrázhatsz örök életedre igazad van. De táplálkozhatsz egészségesen, és sportolhatsz. Akkor megtartod a súlyod. Persze akaraterő kell hozzá. Én is nagyon szép vékony kislány voltam (mi időnkben még nem volt otthon internet, hogy folyamatosan a gép előtt lve hizlaljam a seggem, hanem folyton kint voltam, bicikliztem, barátokkal voltam, kirándultam... stb).

Ahogy meg elkezdődtek a stresszes időszakjaim, vizsgák... stb, feljött néhány kiló, mert sajnos olyan vagyok, hogy evéssel próbálom a stresszt "csökkenteni".

El kell kezdeni valamit mozogni. Nézz utánna neten, hogy mi a jó, ne saját szakálladra tornázgass, mert nem biztos, hogy megfelelő, és lehet, hamar fel is adod.

Az a baj, hogy mindenki azonnal akar több kilótól megszabadulni. De be kell látni, hogy ez a módszer egészségtelen, másrészt nem hosszútávú.

Hosszú távon csak úgy érhetsz el súlycsökkentést, ha mozogsz, és kiegyensúlyozottan étkezel.

Még egy érv a koplalás ellen (azon felül, hogy amint enni kezdessz, még TÖBBET vissza hízol): a bőröd, a hajad, és a körmöd nem kapja meg a szükséges vitaminokat, pattanásos leszel, a hajad zsíros, és fénytelen, a körmöd pedig vékony, és beszakadozik. Hát megérné?

2010. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!