Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó pár kiló. Sikerélmények?

Utolsó pár kiló. Sikerélmények?

Figyelt kérdés

2-3 kilót szeretnék leadni téli szünet végéig. Egész évben diétáztam és sportoltam, viszont megálltam, hagytam pihenni a szervezetemet, mert augusztustól magasabb szinten kezdtem sportolni (leigazoltam egy hajtósabb csapathoz), és nem mertem kínozni a szervezetemet, mert az eddig használt étrendemmel szinte koplalásba mentem át, ami nem sokra rá zabálásokhoz vezetett.

59 kiló voltam januárban, most 52-53-nál álltam meg. Ezt augusztus óta szépen tartom. Sokszor ettem túl magam, mivel nem volt normális étrendem, az előtte lévővel pedig (még ha fel sem tnt először) éheztettem magam. Azonban most elhatároztam, hogy téli szünet végéig ledobom magamról az utolsó 2-3 kilót. Ez azt jelenti, hogy 1 hónapom van rá. Megfelelő az elszántságom, ha társul hozzá kellő motiváció. Ebben kérném segítségeteket. Minden érdekel, ki mit csinált (mit mozgott) és milyen diétát követett az utolsó hetekben. Kíváncsi vagyok mit tettetek a látható eredmény érdekében. Nyugodtan írhattok privátba, illetve ide is, mindenki sikerélménye érdekel, és olyan dolgok, amiket szerintetek feltétlen követnem kell a szép végeredményért.

18/l



2016. dec. 3. 13:50
 1/1 Boldog Dorina válasza:

Én 14 vagyok,azt nem mondom meg hogy hány kiló xd De volt még márciusba az iskolába súly,magasság meg ilyen mérések és nem rég ,múlt hónapban is volt éééés 10 kilóval kevesebb voltam. Én nyár eleje óta minden nap tornáztam,kimondottan nem diétáztam és nem volt étrendem,de oda figyeltem hogy mit eszek és jaa :D Egyébként combra csináltam gyakorlatokat.:) a motiváció meg az, hogy nézz magadra, ha eddig eljutottál és meg tudtad csinálni akkor csináld tovább,fejezd be,és gondolj bele milyen boldog leszel majd ha meg van az elért cél. Ha szeretnél írhatsz és akkor beszéletünk még:)

Sok sikeert!

2016. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!