Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Protein shaket mikor igyak?

Protein shaket mikor igyak?

Figyelt kérdés
Van egy bevallt dietam szepen olvadnak le a kilok, de feherje hianyos vagyok. Feherjere epul a dietam mar, es protein shaket edzes elott/utan mikor igyak? Este edzek kb 2-3 naponta sulyzos edzes illetve futas felvalltva.Vacsora helyett nem birom...akkor nem birok edzeni ha nincs bennem etel.

2016. dec. 10. 09:18
 1/2 anonim válasza:
Igazából picit nehéz a helyzeted mert edzés után fél órával a leghasznoszabb viszont utána érdemes nem lefeküdni rögtön tehát ne pont elalvás előtt legyen.
2016. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha fehérjére épül egy jó diéta, akkor az sosem lesz fehérjehiányos.

Alapvetően az összbevitel számít, nem az, mikor iszod, de azért edzés után én is szeretek fehérjét bevinni (bár ha előtte eszel sok lassú felszívódót, akkor az még jóval edzés után is kitart, ez nekem nem opció).

Már miért innád vacsora helyett? Ez nem rendes étkezés, hisz kalóriatartalma alig van. Egyél rendesen.

2016. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!