Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Harmadnapja nem tudok enni,...

Harmadnapja nem tudok enni, mert félek, hogy elraktározná a testem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hülye kérdésert, de fogalmam sincs, mi van velem. Ránézni se bírok az ételre, de tudom, hogy valamikor majd ennem kell, és nagyon félek, hogy hájként rakódik majd rám. Mit egyek, ami nem alakul át zsírrá rajtam?

Előre is köszönöm a válaszokat!

174cm/59kg/17L



2016. dec. 15. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiás vagy. Minél előbb menj el dokihoz!
2016. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem aggódnék, hogy hájként rakódna le rajtam! Mindenféleképpen hízz min 9 kg-t! írj privit és adok tippeket
2016. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha koplalsz, az még rosszabb, mert utána a rendes kaját garantáltan elraktározza a szervezeted.
2016. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen két lehetőség ugrik be.

Az egyik: szólsz anyádnak,hogy basson nyakon,hátha így magadhoz térsz!

A másik: elközlekedsz szépen egy pszichológushoz!

2016. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan jött az az eszement gondolat, hogy ha eszel, abból egyből zsír lesz? Csak a felesleget raktározza el a tested. Amit naponta elhasználsz (min.1200 kalória, nem tudom, neked mennyi), azt nem. Egyél már, üzemanyag nélkül nem csak a gépek, a test sem tud működni... Ha félsz a hízástól, egyél és mozogj is mellé.
2016. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már leírták jól, de én is leírom: a feleslegből lehet háj, a normál mennyiségű evéstől nem.

Ha nem eszel, akkor nem megmaradsz a súlyodon, hanem lefogysz, megbetegszel s ha elég kitartó vagy, meghalsz. De ezt te is tudod.

2016. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy az éhezés, koplalás milyen hatással van az emberre (pl az agyad egy kis része pár nap múlva nem fog üzemelni stb, ez persze csak az éhezés ideéig áll fenn, de hosszútávú egészségügyi problémáid is lesznek...)
2016. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most ettem...
2016. dec. 16. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!