Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 2-3 kgt?

Hogyan tudnék leadni 2-3 kgt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval 163 cm vagyok és 49 kg. Szeretnék kicsit lejjebb menni. A kérdésem az hogy szerintetek nekem milyen diéta vagy életmód kéne ehhez? Reggelire ,ebédre ,vacsira mit egyek? Mennyit és mit mozogjak? Előre is köszönöm!

2016. dec. 20. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Anorexiás csontkollekció akarsz lenni?

Hova akarsz te már fogyni?


Az agyadból fogsz legközelebb először fogyni! Tuti, hogy nem szereted magad, sőt utálhatod is magad ezek szerint és önbizalomhiányos is vagy!


Tökéletes a súlyod a magasságodhoz! Bár szerintem ezt te is tudod, csak akkora önbizalomhiányban szenvedsz, hogy itt várod a megerősítéseket!

Vagy tényleg nem tudod, de akkor meg testképzavarod van!

Szóval válassz!


Csak mozogj egy keveset tornavideókra, vagy néha menj le futni, hogy fitten érezd magad!

2016. dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem kell fogynod. Én is pont ekkora vagyok, és szerintem elférne rajtam pár kiló, kevesebb biztosan nem szeretnék lenni. Ha úgy érzed, nincs elég jó alakod, akkor tornázz.
2016. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez már határeset.


A te testtömegindexed

18,44

Kategória: sovány


..." Kedves Hölgyem! Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékû, talán még elõnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az õ testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent! Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerõsei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie. Természetesen elképzelhetõ, hogy génjeinek, csontozatának köszönhetõen Ön alapvetõen ilyen alkat, de érdemes tudnia, hogy a táplálkozással összefüggésbe hozható betegségek kockázata az Ön esetében nem alacsonyabb, sõt magasabb, mint a normál testtömeg-indexû embereké. A túlzott soványságot táplálkozási zavarok, anorexia nervosa, étvágycsökkenés is okozhatja, ezen esetekben mindenképpen forduljon szakorvoshoz. Amennyiben az elmúlt fél éven belül hirtelen súlycsökkenésen esett át, keresse fel háziorvosát!"...


szívleld meg.

2016. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!