Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesítsem?

Mivel helyettesítsem?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy kenyeret sem zsemlét nem szabad enni,maximum délelőtt,délután már nem.

A kérdés az lenne,hogy mivel helyettesítsem a zsemlét,kenyeret.Egyáltalán délután mit egyek?

Köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 6. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Csirke rizst.
2017. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Táplálkozási szokások megváltoztatásával. Tökre jól lehet leveles, fehér tésztákat (pékáru) főzelékekkel (hüvelyes, répa, spenót, krupmli), párolt, főtt zöldségekkel (répa, krumpli, brokkoli) helyettesíteni. Felmész apróséfre, találsz millió receptet.


De ha már reggeli és kenyér: ajánlanám a rozskenyeret és egyéb, magas rosttartalmú (fűrészpor szerű) kenyereket. Megszokod, megszereted. A kakaós csigát, spenótos tasit, zsemlét és egyéb retteneteket el kell felejteni!

2017. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az extrudált kenyér egészséges minden boltba kapható többféle változatban. Vagy puffasztott rízst is ehetsz. Szerintem mindkettő jó. Vagy toast kenyeret is ehetsz vagy gluténmentes kenyeret.
2017. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fotoszintetizálj :) én attól fogytam le gyorsan
2017. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!