Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendeltetek már a Gastroyal-tó...

Rendeltetek már a Gastroyal-tól zsírégető ételeket? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Remélem tudod hogy megbüntették a Gastroyal-t átverés miatt.
2010. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Egy étel nem lehet zsírégető!!Az energiát ad nem zsírt éget

Mellesleg nagyon jó,hisz amit onnan hoznak ebédet egy heti kajaadagot leéget!!!Jó pénzkidobást!

2010. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
én gyakran rendelek olyat. tudom,hogy nem égeti a zsírt, viszont az emésztést javítja,és szerintem isteni az íze!
2010. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Zsírégető étel... Ízlelgetem a szót, de nem értem.
2010. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2010. máj. 5. 07:22
 6/22 maundrel ***** válasza:
zsírégető pizza/pékáru,galuska/spagetti/szendvics.... és van aki ezt beveszi???? ehhez komolyan naivnak kell lenni :)
2010. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

jól van na...de olyan jó lenne ha igaz lenne nem?:)

azt írták, hogy 1 hét alatt akár 6 kilót is le lehet adni ezzel az étrenddel!:)

amúgy én már majdnem úgy voltam vele, hogy rendelek tőlük, de elment a kedvem tőle a sok negatív hozzászólás miatt!:)

2010. máj. 5. 18:53
 8/22 maundrel ***** válasza:
1 hét alatt 6 kilót, pizzával, péksütivel tésztával?? Ha egy hétig csak salátát ennél akkor se menne le 6 kiló ZSÍRBÓL!
2010. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
az vagyok,aki írta,hogy sokszor rendel onnan,és szereti:)lehet,hogy lehet vele 6 kilót fogyni,ha extrém túlsúlyod van. ha kedved van hozzá,próbáld ki, nincs vesztenivalód,nem biztos,hogy sokkal drágább,mintha máshonnan lenne az ebéded. biztos segít fogyni,hiszen nem fehérliszt,nem cukros,nem zsíros,de önmagában nem olvasztja le rólad a kilókat!
2010. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Én rendeltem tőlük, bár először én sem hittem benne teljesen. 3 hete csinálom és 6kg fogytam. Igazából szerintem nem rossz kaják, nekem legalábbis ízlenek.
2010. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!