Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gastroyal zsírégető ételeket...

Gastroyal zsírégető ételeket szeretnék rendelni jövöhéttől. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2 hete magamtol diétázok + tornázok norbit és eddig le ment mindegyik héten 1-1 kg.


Jövöhéttől szeretném rendelni a Gastroyal zsírégetős ebédeit. Hatásos lesz?


2010. szept. 29. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy zsírégető étel? Ilyet még nem hallottam.
2010. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
zsírégető lisztből készül... ami nem azt jelenti h égeti a zsírt, ha nem h nem engedi lerakódni a zsírt.. vagy vmi ilyesmit olvastam :D ... www.zsiregetoklub.hu .
2010. szept. 29. 21:52
 3/12 anonim ***** válasza:
A hatást NEM TE, hanem az a bizonyod forgalmazó tapasztalja, ugyanis ilyen liszt nincs, csak becsapás, viszont nekik jó nagy haszon.
2010. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de csomóan ajánlják :D
2010. szept. 29. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:

És a között a csomó ember között,hány sportoló van?Annak a véleményére adj,aki úgy is néz ki,mondjuk szálkás izmai vannak.Tök mindegy mit mond a pocakos,narancsbőrös tömeg.

A lisztes dolgok meg alapból nem diétásak.

Ilyesmi a diétás kaja.

[link]

2010. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég vicces dolgokat kitalálnak már. Zsírégető liszt? Valahogy nem tudom elképzelni, hogy lenne ilyen.
2010. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki éppen most nem szálkás elméleti tudása még lehet neki. ;) De olyan tényleg nins, hogy zsírégető liszt. :D Ez teljesen hülyeség.
2010. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra a lisztre gondoltal,ami kevesebb felszivodo szenhidratot tartalmaz?mert olyan van,csak ez a nev h "zsiregeto" ez baromsag.szerintem egy probat meger a Gastroyalos kaja.
2010. szept. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nos én próbáltam. Bűn rossz a kaja, így 2 napi próba után lemondtam róla. Hatásos ha betartod, hogy azt eszel. A lugosítással és az itallal lehet eredményt elérni. Több heti rendelésrőlé beszélek. Barátnőm 4 hétig csinálta, mellette sportolt és 5kg-
2010. szept. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
en ajanlom, kb fel eve eszem (-15 kilo). regebben kevesebb, mostmar egyre tobb sport mellette.
2010. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!