Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az életmódváltás működhet?

Ez az életmódváltás működhet?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, jelenleg 70 kg. 1300 kcal-t eszem egy nap, úgy osztom be, hogy ne érezzem éhesnek magam.

A rizst, krumplit, tésztát, fehér kenyeret elhagytam.

Az étrendem naponként változik, de a makrók kb. fixek. Minimum 50 gramm fehérje, de előfordul a 100 is. Maximum 120 gr ch, a zsír 50-70 gr körül mozog naponta.

Naponta ötször étkezem kis adagokban, heti 5x vagy 6x 1 órát tornázok (ez könnyű torna, az izomzatom még elég gyenge, úgyhogy nehezebbet egyelőre nem bírok.) Emellett elkezdtem kocogni. Az állóképességem nem túl jó, ezért még csak 18 percet naponta, de ezt minden nap egy perccel emelem. (kb 9 km/h sebességgel kocogok.)


Hozzáértők véleményét kérdezném, hogy mit gondolnak erről.


2017. jan. 15. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem szimpi, bár kezdd 1400-1500al, és ha soknak érzed, mehet 1300. Nem kell heti 6x edzeni, elég 4-5x1órát. De attól is függ mit edzel.

A makróid rendben, ahogy én látom.

2017. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!