Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idő alatt fogyhatok...

Kb. mennyi idő alatt fogyhatok le 10kg-t?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 163cm és 65kg. Jan 2-án elkezdtem itthon edzeni, telefonra letölthető alkalmzással (napi edzések)de mellette egész nap ettem...utána lebetegedtem étvágyam nem volt viszont erőm se volt edzeni de mostanában nincs nagyon étvágyam de ha van akkor is csak keveset tudok enni de nem válogatom meg hogy mi az amit enni fogok (no diéta) de mellette a suliban tesi órán rendesen végzek el minden feladatot és pl ma is rubint réka 20 perc hasizmot csinaltam a telefonos alkalmazással 10 perc has 10 perc comb és 10perc egész testet csináltam... ha így folytatom, kb mennyi idő alatt fogyhatok le 10kg-t?

#edzés #fogyás #nodiéta
2017. jan. 17. 20:23
 1/4 anonim válasza:

Így elég hosszú idő alatt. A fogyáshoz rendes, koncentrált diéta kell elsősorban.

A második az edzés, amit napi legalább 2 órát, heti legalább 4szer. Kerülve az izomterhelő gyakorlatokat és inkább a fogyókúrás edzéstípusokra koncentrálva így 2-3 hónap alatt biztos eltűnik 10 kilód.


És mégegyszer: diéta nélkül nincs fogyás, bárki bármit mond.

2017. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így nem, de normális étrenddel kb 10-20 hét.
2017. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Taushi válasza:

Nekem olyan 4 hónap alatt sikerült a 10 kg. Jóformán minden másnap valami jelentősebb testmozgás, súlyzós edzés, spinning, otthon is akadt mindig kerti munka, stb.

Valamint emellett kajára is oda kellett figyelnem. Azt nem mondom, hogy annyira diétáztam, mert minden héten legalább egyszer volt csoki vagy valami hízlaló cucc, de számolom a kalóriákat. Ráadásul én 25F/183cm, 100kg-ról 90-re, szóval szerintem fél év azért kellhet.

2017. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tartsd ezt a súlyt , úgy is nyúlni fogsz még! Ráadásul fejlődő szervezet vagy.
2017. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!