Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most olyan helyzetben...

Ha most olyan helyzetben vagyok, hogy egyelőre nem tudom megreformálni az étrendem, akkor sikerülhet úgyis fogyni, hogy elkezdek többet mozogni, pl. napi 1,5-2 órát? Reális ez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha a kaja nincs rendben, akkor önmagàban a több edzès nem segìt. Szintentartàshoz jò lehet, de màsra nem nagyon.
2017. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Működhet, persze, amennyiben kalóriadeficitbe kerülsz. Csak mert többet mozogsz, még nem fogysz, de sokat segíthet benne, főleg, ha az a fajta vagy, akinek a mozgás nem növeli az étvágyát, éhségét, sőt (de ez sem tuti, mert a kevesebb evés nem jelent feltétlenül fogyást, a bevitel és a szükséglet kapcsolata elég fontos).
2017. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Saját tapasztalatom az, hogy nem. Azt hittem, elég lesz csökkentenem az adagokat és attól majd szépen lassan de biztosan fogyok, de nem. Heti 5 nap keményen edzettem, és kb 1 kiló ment le másfél hónap alatt. Meguntam, hogy kínlódok és nem változik semmi, úgyhogy elkezdtem írni kalóriabázison, mit ettem és mennyit mozogtam, és világossá vált, hogy ez így nem... hiába sportoltam napi 1-1,5 órát, azzal kb csak az ebédre megevett rántott hús és krumpli kombó egy részét égettem el, és még ott volt a nap többi hasonlóan szutyok étkezése, amikkel lazán vittem be a jo sok kalóriát. Ezt úgy, hogy már tényleg csak annyit ettem, hogy ne haljak éhen. Hiába. Elkezdtem diétázni, többet éhes se vagyok, mert rendesen jókat eszem, és két hónap alatt 6 kilót leadtam. Egyből jobban érzem magam a bőrömben, és az edzés is jobban ment rögtön, ahogy inkabb a fehérje fogyasztására raktam a hangsúlyt. Szoval tapasztalataim szerint nem igazan lehet fogyni csak mozgással, pedig én nagy sulytobblettel indultam. Pont ezért hittem, hogy arra jó lesz, hogy meginduljon, aztan majd szigorítok. De nem, nekem kb nem mozdult a mérleg nyelve.
2017. jan. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, fiatal és a szülökkel él, akiknél azt eszi, ami van, nincs lehetösége saját magának venni/késziteni kajákat, föleg, ha nincs pénz sem rá.
2017. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

"Csak mert többet mozogsz, még nem fogysz"

épp de mivel az anyagcserét felpörgeti

2 naponta másfél 2 óra jobb lenne az 1. nap meg vmi könnyű mozgás

kevesebbet enni meg még mindig lehet akármi is a otthoni koszt.

2017. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, miért lettem lepontozva, hogy le mertem írni a saját tapasztalatom.. De ha tetszik, ha nem, így van. El lehet olvasni a sárga kapszula című irományt, amiben kerek perec le van írva, hogy a szr kaja az szr kaja. Mindegy, hogy kevés szr, akkor is szr. És mivel ezt a saját bőrömön is megtapasztaltam, el tudom mondani, hogy így van. De nekem hót mindegy, hogy ki mit zabál és kinek mennyire zsíros a segge...
2017. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Feltettem egy teljesen racionális kérdést... erre eltávolítják...

Thát kérdező felteszem mégegyszer. Mi gátol meg abban, hogy változtass az étrendeden? Talán a lustaság?...

Mert más oka nagyon nem lehet...

Ha elhíztál a mostani kajától, akkor nyílván nem többet kell enned a fogyáshoz...

2017. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kérdésedre írt válaszomat (4-es). Nem feltétlen lustaság, nem mindenkinek van lehetösége azt enni, amire kedve lenne!!!!
2017. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rendes ètrend nèlkül sajnos nehèz. Ha tovàbbra is rosszul eszel, csak kevesebbet, az èdes kevès lesz. 70%-ban az ètrenden mùlik az eredmèny. Magam sem hittem el, de amiòta betartom a diètàm, mellette heti 6 edzès, azóta van is eredmèny. Amig csak edzettem, kaja meg nem volt okès, addig csak vartam az eredmènyt.
2017. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenből kevesebbet eszel akkor igen.
2017. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!