Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mar tenyleg nagyon kezd...

Most mar tenyleg nagyon kezd nem erdekelni, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Diétázom, vagyis eletmodvaltasban vagyok szeptember ota. Nem eszek semmi lisztest, semmi cukrosat (persze se kemenyito es egyeb dolgok), semmi gyumolcsot, nem iszok alkoholt es NEM FOGYOK, vagyis fogytam, egy kilot, azt is vizbol, mert ma voltam meresen es minden ugyanugy van mint szeptemberben. Kezd elegem lenni. Mi a fenet csinalhatok rosszul?
2017. jan. 20. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

De miért fogynál ezektől? Sok ember évtizedekig így él és súlyt tart vagy tömegel...

Tudod, hogy mennyit eszel? Mert esélyes, hogy túl sokat ahhoz, hogy fogyj, fogyni alapvetően kalóriadeficitben lehet, máshogyan nem megy.

2017. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress egy fogyis oldalt, és válogass az étrendek közül.
2017. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A mérleg nem egy megbízható dolog. Mérd le a derekad szélességét és az biztos adatot szolgál.
2017. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gyumolcsot miert nem eszel? Nem ertem ezt a logikat. Kene mozogni is, edzeni jarni, ugy tudod legjobban ledolgozni a feleslees kilokat.
2017. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyáshoz mindenképpen kalória mínuszba kell kerülni, hisz másképp nem nyúlna a test a tartalékokhoz.
2017. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mérni kéne a kaját, hogy lásd mennyit eszel.
2017. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!