Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 170 cm 95 kg...

14 éves vagyok 170 cm 95 kg Le szeretnék fogy de hogyan? Heti 2 járok tornázni! Próbállok oda figyelni az étkezésre és a folyadékra is!

Figyelt kérdés

Holnap kezdem a fogyókúrát!

Egy füzetet akarok vezetni amibe minden nap vele írom hogy mit ettem! Mindent! Es hogy aznap reggel hány kg voltam!



2017. jan. 21. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ennyi. Mozgás és egyél kevesebbet mint eddig. Arra figyelj még hogy rendes kaját egyél (hús, diétás kenyér vagy teljes kiőrlésüt,zöldségeket, alma narancs) ehetsz édességet is csak ne sokat. Nem kell füzet használd a kaloriabazis. hu oldalt az kiírja a tápanyagtartalmat is így tudsz figyelni a fehérje-cukor-zsírtartalomra.
2017. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 21. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, ha lehet minden étkezés előtt is! Eltelít és nem fogsz annyit enni. Sétálj sokat, táncolj, mozogj!
2017. jan. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 22. 09:14
 5/6 anonim válasza:

Heti 2 szerintem keves lesz. Bar nem tudom,mit ertesz pontosan a tornazas alatt,de a fogyokurahoz kardiomozgast kell vegezni. Vagyis,azt a legcelszerubb.

Heti 3-4 alkalommal menj el futni. 40-45 percet birj ki legalabb,hiszen akkor kezdodik el a zsiregetes. A futopadot 8-9es gyorsasagra allitsd be,bar valoszinunek tartom,hogy ezt az elejen nem fogod birni.

Sok sikert es kitartast kivanok!

2017. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!