Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a Béres Alexandra...

Igaz, hogy a Béres Alexandra és Rubint Réka?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a Béres Alexandra és Rubint Réka DVD-k nem fogyasztanak? A barátnőm szerint, azok csak feszesítenek, Én 72 kg vagyok. 52 szeretnék lenni. És 8.napja már, hogy tornázom a Béres Alexandra Vitalitás, és Menni fog DVD-jére. Egyszer már futottam is. Meg most találtam egy ugróköteles feladatsort is. Még nem álltam mérlegre, csak 2nap múlva fogok. Akkor eddig ezzel nem is fogyhattam semmit? (helyesen táplálkozom)
2010. máj. 8. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
A zsír félóra mozgás után kezd el égni! Állandó aerob mozgást kell végezni.
2010. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké. De ezek a DVD-k egy órásak. És a szívem csak úgy kalapál végig. Leizzadok, meg minden. Akkor?
2010. máj. 8. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
na meg a fogyáshoz diéta is kell. diéta és sport kombinációja viszont nyerő. pont most volt rubint réka a csak csajokban és ő is mondta hogy a fogyás nagy részben az étkezésen múlik.
2010. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, DE oda van írva, hogy helyesen táplálkozom. Nem írtam ki, hogy így meg úgy diétázom. DE DIÉTÁZOM. Most nem ez volt a kérdésem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 8. 14:58
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
most akkor mit nem értesssz??ha diétázol és sportolsz akkor fogyni is fogsz (feltéve ha jó a diéta) de a rékás és alexandrás cuccok tényleg inkább csak feszesítenek..
2010. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó. Kössz azért. MAjd két nap múlva meglátom, hogy fogytam -e. Meg, hogy megéri -e ezt csinálni. Sajnálom, ha valaki nem fogta fel mi a kérdésem.
2010. máj. 8. 15:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
de igenis fogyhattál! Marha nehéz szerintem a rubint réka dvd-je. Nem azért írom, mert nem fogtam föl a kérdésedet, de Béres Alexandra súlykontroll programja pedig teljesen ideális! Én 2 hét alatt máris -4kg-nál tartok
2010. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 maundrel ***** válasza:
100%

a fogyás 70-80 %-a a kajáláson múlik. Ha TÉNYLEG helyesen táplálkozol, és mellette tornázol minimum heti 4X B.A. DVD-ire, akkor fogsz fogyni. De Ő is mondja a DVD-jén hogy ezek a DVD-k mellé csináljunk más jellegű mozgást is, mint kerékpározás, taposás, futás.

Én is ezt csinálom, és fogyok, lassan, de fogyok.

Mérd magad centivel is ne csak mérleggel.

Ha mégsem fogytál, akkor Nem Béres Alexandrával vagy Rubint Rékával van gond, hanem valószínűleg a kajálásoddal.(ahogy az emberek túlnyomó többségének)


(Mellesleg olyan nincs hogy egy dvd fogyaszt. )

Másrészt a feszesítés: "A barátnőm szerint, azok csak feszesítenek" feszesít=fogyaszt. Ha vki feszes az azt jelenti hogy rajta zsír, szép izmos, tónusos.

2010. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 maundrel ***** válasza:
100%
*nincs* rajta zsír
2010. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne kilókban mérd az eredményt, hiszen "hiába" adsz le zsírt, ha közben keményen edzel, izmokat építesz magadra, tehát lehet, hogy a mérleg nem mutat heti 5 kiló mínuszt, de közben minden testrészed szebb, izmos, feszes.

Am aki a RR dvd-t végigcsinálja becsülettel, az garantáltan zsírt éget... :)

2010. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!