Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a Béres Alexandra...

Igaz, hogy a Béres Alexandra és Rubint Réka?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a Béres Alexandra és Rubint Réka DVD-k nem fogyasztanak? A barátnőm szerint, azok csak feszesítenek, Én 72 kg vagyok. 52 szeretnék lenni. És 8.napja már, hogy tornázom a Béres Alexandra Vitalitás, és Menni fog DVD-jére. Egyszer már futottam is. Meg most találtam egy ugróköteles feladatsort is. Még nem álltam mérlegre, csak 2nap múlva fogok. Akkor eddig ezzel nem is fogyhattam semmit? (helyesen táplálkozom)
2010. máj. 8. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
jóhogy fogsz fogyni! ha végigcsinálod a DVDket heti 3-4x akkor fognak olvadni rólad a kilók, az biztos. De jön a jó idő, használd ki, ne csak otthon a szobába edz, menj futni, kocogni-ha nem bírod a gyorsabb tempót-, biciklizz, ússz, túrázz. Rengeteg mindent lehet csinálni. Sok sikert, és kitartást (:
2010. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Tényleg megnyugodtam. Holnap meg már úgyis megmérem magam. És akkor centiben is fogom, köszi a tippet.
2010. máj. 9. 12:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett a mérlegelés eredménye? Mennyit sikerült fogynod?
2010. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!