Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utifűmaghéjtól lehet...

Az utifűmaghéjtól lehet fogyni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok az érdekelne, hogy az utifűmaghéjtól lehet fogyni? Van aki használta?Minden jó és rossz tapasztalat érdekelne. Szép napot mindenkinek. :)
2017. aug. 24. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Fogyni? Fogyni egyik ételtől sem lehet.
2017. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehet tőle fogyni.

A egy nem felszívódó rostanyag, amit ha belekeversz az ételedbe, akkor annyival kevesebb kalóriát eszel meg. De attól még simán elhízott maradsz.


Egyél kevesebbet, mint eddig, több fehérjét és zöldséget, kevesebb cukrot-tésztát-kenyeret-riszt-krumplit és sportolj heti négyszer. Így fogyni fogsz.


A többi meg vagy kamu, vagy ideiglenes eredményt hoz.

2017. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elhízott nem vagyok mert kb 63kg vagyok. A szülés után maradt rajtam valamennyi felesleg és azt szeretném eltüntetni. Most kezdtem el használni az utifűmaghéjet reggel meg este 2-2 kiskanállal. A cukrot teljesen kiiktattam és helyettesítem édesítőszerrel. Illetve a fehér kenyeret szeretném elhagyni és helyette rozs kenyeret vagy teljes kiörlésűt enni. Zöldséget és gyümölcsöt napi szinten fogyasztok. És amíg a gyerekem alszik szeretnék fél óra-1 órát szobabicajozni mindennap.
2017. aug. 24. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:

fogyni nem lehet, de a szervezetnek jót tesz, főleg ahogy használod.

keveset egyél, pont annyit, ami a napi szükséglet. és ne nassolj..

2017. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rost, annyi. Kinek segít, kinek nem. Én teszteltem magamon, van egy zsemlém, ami fele lenmag (az is brutálisan rostos), fele útifű. Nem laktat jobban, mint amennyi kalória van benne, de ez én vagyok, van, akit még a zöldség is laktat, a rost pedig pláne.


Ha ez segít abban, hogy kevesebbet egyél s fogyj, egészségedre. Ha csak belerakod az étkezésedbe, de túl sokat eszel, nem fogysz.

2017. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én natúr joghúrtból, édesítőből meg túróból csinálok fagyit. Az utifűmaghéjat belekeverem. Alapból puha, tehát nem ront a dolgon, viszont egy nagyon laktató diétás ételt kapok.
2017. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mai napig eddig sikerült 2 kilot leadnom. Tudom hogy ez leginkább víz de attol még boldog vagyok. :)
2017. szept. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!