Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék végre lefogyni,...

Szeretnék végre lefogyni, hogy nyugodtan ehessek!?

Figyelt kérdés

Ha csokit vagy nasit eszek, akkor kepes vagyok este rendesen megbanni, es ezen kattogni, hogy nem kellett volna. Naponta tobbszor megmerem magam, mondjuk nem merleggel, hanem centimeter szalaggal. (Azt hiszem furan neznenek ram a szuleim, ha allandoan elovennem a merleget)


Szeretnek lefogyni, mert ebbol kezd elegem lenni! (Az azert jol edik, hogy karacsony ota ha talalkozok valakivel akkor megkerdezi mennyit fogytam, stb)


Olyan 10-15 kilot szeretnek. Hogyan kezdjek neki, ha itthon azt kell ennem amit foznek? (nem tudok fozni, nincs jo kapcsolatom a neveloanyammal szoval nem tanitott meg)


17l

158/54


2017. aug. 24. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Hova akarsz fogyni? :o

Alig vagy fél mázsa és másfél méter. 10-15 kiló, az anorexia. Nem viccelek, nem túlzok, az az.


De számoljuk ki, BMI.


54/ (1,58x1,58) = 21, azaz normál (18-24).

40/ (1,58x1,58) = 16. 15 alatt kezdődik a 'kórosan sovány' kategória.


Vékony vagy, szép vagy, hagyd az egészet bszzmg és egyél egy jót, ki nem szrj le. Kpj be mindenki, krvistenit na.

2017. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt még elhiszem, hogy van rajtad némi felesleg, de 15 kiló erős túlzásnak tűnik. No mindegy, úgysem úgy megy az, hogy kitaláljuk előre, mennyit fogyunk, nekem halvány fogalmam sincs, mikor leszek karcsú, de akkor fogok megállni.


Nos, egyél kevesebbet, de jó összetételben, ha lehet. Ha nem főtt ételt eszel minden egyes étkezésre, akkor bizonyára van mozgástér.

A főzni nem tudás nem gond, most is megtanulhatsz, később is... Egy rántotta, gondolom, megy, az máris egy jó étel.

Ha nem homogén az ebéd, akkor is választhatsz, hogy mennyi köret, mennyi feltét s ehetsz a húshoz krumpli helyett pl. egy paradicsomot (vagy krumplit is, csak kevesebbet), hacsak nem nagyon furcsa az otthoni felhozatal, hallottam már rémtörténeteket.


Lefogyni pocsék étrenddel is le lehet, de nehezebb és egészségtelenebb.

2017. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!