Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
157 cm vagyok és 58 kg. Nőni nem hiszem, hogy már fogok, mert már régóta ennyi a magasságom. Ugye, most kezdődik az iskola és nagyon zavar testnevelés előtt az öltözőben, hogy mindenkinek jó alakja van, nekem meg nem. Nem vagyok valami izmos, inkább hájas. Van, aki azt mondja, hogy nem kellene fogynom, de én így nem érzem jól magam a bőrömben, sőt, egyik rokonom mindig azt mondja, hogy híztam. Már nyáron el akartam kezdeni fogyni, de úgy voltam vele, ha nem megyek sehova, akkor mindegy. Így utólag már nagyon bánom, hogy nem kezdtem el nyáron, mert akkor több időm is lett volna. Sportnál az ugrókötél az, ami a leginkább szóba jöhet, mert azt szeretem is csinálni, esetleg még a futás is, viszont úszni azt nem tudok :D Mit kellene ennem és milyen ételeket vihetnék az iskolába tízóraira? És mit tegyek, hogy addig jobban érezzem magamat a bőrömben? Előre is köszönöm annak, aki normális válaszokat ír és próbál segíteni. 15/L

2017. aug. 31. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit érdemes elhagyni: tészta, kenyér, édesség, cukros üdítő. Ha ezeket rendszeresen fogyasztod akkor már sokat segít ha kizárod őket az étrendedből.


Az ugrókötelezés bemelegítésnek jó, de önmagában nem igazán megfelelő. Legalább heti 3-4 alkalommal kéne mozognod egy órát, és ez olyan mozgás legyen hogy a pulzusod folyamatosan magas legyen. Ugrálókötelezni gondolom nem szoktál egy órán keresztül, meg szerintem az izületeknek sem tesz jót teli talppal teljes testsúlyra érkezni másodpercenként.

2017. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég alacsony a súlyod, fiatal is vagy, vagyis nyugodtan ugrálókötelezhetsz hosszabb idő keresztül is, ha ez neked jó, és nem fáj a térded.

Próbálj egy kis izmot építeni magadra, az jó formát ad az embernek. Edzőterem, vagy otthoni súlyzózás, tornázás, felülések, hasizomerősítés, guggolás, felállás, fekvőtámasz, jóga, stb. De leghatásosabb az edzőterem, nagyon jó gépek vannak, és motiváltabb is az ember, ha mindenki ugyanazt csinálja körülötte.

2017. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]

ez majd segíteni fog!vagy egyszerűen hánytastd magad!

2017. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

utolsó: ne, ne hánytassa magát! lehet h te így gondolod, de ez nem egészséges! először is nem csak táplálékot de folyadékot is vesztesz, ami pedig segítené a fogyást!

A kérdezőnek pedig pár tipp, ami nekem is bevált:

1. Igyál nagyon sok vizet! Nagyon sokat segít fenntartani a helyes testsúlyt, ezért erre a fogyás után is figyelj!

2.Kerüld a szénsavas vizet és üdítőket!

3.Amikor eszel, lassan egyél, és inkább többször étkezz keveset!

4. Ne éheztesd magad, mert annak nincs hosszútávú hatása, csak ha drasztikusan éhezik valaki, azt pedig ne csináld!!!

Szeresd magad, minden nap dicsérd meg a jó tulajdonságaidat, legyél elégedett magaddal! Sok sikert

2017. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!