Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt napi 500-700...

2 hét alatt napi 500-700 kaloriaval mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel két hetet nem élsz túl.
2017. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel max a kórházba fogsz kerülni egy szép összeesés után
2017. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Túléli simán, de értelme nincs sok. Én kényszerből hasonlót éltem meg, direkt eszembe sem jutna (tartós fogyást nem is adott).


Kérdező, ez a kalóriadeficiteden múlik. Ami menet közben is változik, ahogy belassul az anyagcseréd. Plusz izmot vesztesz és bizonyára nem fogod magad jól érezni (én remekül bírtam, de az egy dolog).

Nem tudhatom, hogy 1000 kcal deficited lesz vagy a többszöröse. Az első esetben heti 1 kiló jön ki, de mivel koplalsz, ez inkább kevesebb. Ha rendesen ennél s mozognáék, akkor teljesen korrekt 1 kilót veszthetnél, az izmaid veszélyeztetése nélkül.

Ha sokkal több a deficited, akkor már sokkal többet is fogyhatsz, de sokkal durvább szinten is koplalsz s kisebb az esélye, hogy 2 hétig bírod.

Az sem mindegy, mennyi a felesleged. Bár mindenképpen brutális koplalás ez, amit ne csinálj.

2017. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
És 2 hét után megint elkezdesz majd zabálni, hogy kétszer annyi menjen vissza? Nem mintha 2 hét alatt sokat lehetne fogyni, még koplalással sem. Max izomból meg vizet veszítesz, de zsírt azt nem,
2017. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Fogyás =mozgás

Gyors fogyás =kardió és napi két óra kondi, ha bírod saját testsuly sokkal jobb de az kemény ha tulsulyos valaki (min 4-5huzodzkodas..kell h elkezd..) ja és kondiba nem kar edzés hanem hát, mell, has, láb ja és napi 1k kalóriával sztem bírod két hétig persze függ attól h mi az a 1k kalória (nagyim mik rákos volt akkor 3 hétig leveken élt..) és figyelj a vitamin, ásványi anyag bevitelre, de ha meghalsz a napi 1k kaloriatol és a kardiotol és konditol én szóltam elore ez csak egy tanácsnak sem mondható semmi

2017. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mozgástól fogsz fogyni. Akár anélkül is lehet.
2017. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, mozgás nélkül is lehet fogyni s mozgás mellett is el lehet hízni. Kemény fizikai munkások is sokszor elhíznak, ez evés kérdése.
2017. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Én 5 hétig úgy diétáztam, hogy első 6 napon nem ettem semmit és csak vizet ittam, 2-3. héten minden másnap ettem zöldségsalátát magában, 4. héten mindennap ettem egy kevés zöldsalátát, utolsó héten mindennap zöldsali + fél pohár natur élőflórás joghurt, hogy helyreálljon az emésztésem.

Így 5 hét alatt fogytam 17 kilót(de nagyon kövér voltam, 155 cm-hez 76kg).

Ezután pedig váltottam egy normális életmódra, napi 4x eszek egészségeset és mértékkel + elkezdtem sportolni(előtte semmit nem mozogtam, kb a buszmegig meg vissza a munkából a buszmegig, ami 5 perc séta xd).

Most már 49 kg vagyok, de még mindig van mit leadnom (kb 40 a cél) és ezt a diétát 4 hónapja csinálom.

De ha nem vagy nagyon kövér, akkor ne csináld, mert szörnyű tényleg, én bztosan tudom, viszont nekem vhol el kellett indulnom, nem nagyon tudtam volna akkora súllyal mozogni stb.

De most már sokkal jobban érzem magam, nem bántam meg, most már nagyon figyelni fogok, hogy többet ne hízzak meg.

Sok sikert a fogyáshoz ;)

2017. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 8-as a tipikus példája annak, hogy cseszd szét az egészséged úgy, hogy zsír mellett egy deka izom se maradjon rajtad.
2017. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

ne mondjatok mar hogy 500-700 kaloriaval osszeesik.

ha a sok kajahoz vagy szokva akkor lehetseges hogy csak artassz ezzel de mar en is egy jo ideje napi 500kcalt viszek be,illetve napi 30-60perc mozgas. hajra!:)

2017. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!