Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? (gyors...

Mit gondolsz erről? (gyors fogyás)

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 11. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem egy tudományos magyarázat...

"A gyorsabban fogyó nők étkezési feljegyzései kedvezőbben alakultak, és kevesebb kalóriát is vittek be, mint a többiek."

-Ha nem mondja, hogy kevesebb kalóriával többet lehet fogyni hülyén halok meg... Ez tök nyilvánvaló, kísérlet meg felmérés nélkül is mindenki tudja.


Meg amúgy is, aki drasztikus diétával fogy gyorsan sokat, az azért is tud jobban lefogyni, mert sanyargatja magát, olyan elszánt, hogy akár élete végéig képes rá. Nem érdekli az egészsége sem.

2010. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért a heti 0,68 kg nem olyan egetrengetően gyors fogyás... még simán a normális kategóriában van. az a gyors, ha valaki 1 hónap alatt ledob magáról 15 kilót...
2010. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég légbőlkapott. "a gyors kezdés kifizetődőbb, mint az apránkénti életmódváltás"

Nekem ezzel vannak problémáim (a fent említett pontok mellett, természetesen).

Namost: ha valaki életmódot vált, a kezdés mindig lendületes, aztán némiképp lassul. Apránként nem is lehet életmódot váltani (tudom, mire gondolnak ezzel, de az még soha senkinek nem sikerült), egy életmódnak pedig olyan sarkalatos pontjai vannak (mozgás, étrend), amik kezdetben lendületes eredményt hoznak. Tehát ennek az állítsának semmi értelme.


A másik, amit elmondanék, az az, hogy az életmódváltás, még ha lassú is, mindenképp kifizetődőbb, mint a gyors diéta/fogyókúra. Mindenképp. Ez tuti.

2010. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igazából azt a heti 0.68at én sem nevezném gyors fogyásnak..
2010. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem hozzászólókkal.
2010. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!