Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a dinnye diéta...

Szerintetek a dinnye diéta hatásos? Szerintetek augusztus 19. -ig letudnék tőle adni vagy 10-15kg-t? Ha nem akkor valaki írna jó bevált diétákat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha egy éven belül vissza akarod szedni azt a 10-15 kg-t akkor mindenképpen hatásos... mellesleg kismilliószor elhangzott már itt jobbnál jobb tanács az életmódváltással, mozgással és egészséges étkezéssel kapcsolatban, csak olvasni kellene egy kicsit
2010. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tele van cukorral...
2010. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Ki találta ki ezt az ökörséget hogy "dinyne diéta" ?


A dinyne tele van hisztaminnal ami fokozza a sejtszaporodást, és tele van cukorral is meg vízzel..


Attól max viziló lesz belőled nem sovány..

2010. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor ki tud jó diétákat???
2010. jún. 11. 21:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta ökörség, két hét után a beled kihánynád a gondolatára is.


Amúgy meg röhej, hogy képes lennél augusztus végéig sz-art zabálni, ha lefogyhatnál, az bezzeg nem jut eszedbe, hogy augusztus végéig hetente háromszor fuss, vagy táncolj, vagy aerobicozz, vagy csak emeld fel az egyik csülköd.


Igaza van az elsőnek, sok-sok jótanács, egészséges életmód recept elhangzott már itt, keress azok közt, és mozogj.

2010. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Persze! Egyben kell lenyelni.
2010. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyhangú! Addig meg még elég sok idő van, sportolj, normálisan diétázz, és akkor lemegy valamennyi augusztusig. Olyan sokat ne akarj gyorsan fogyni, mert sokkal előnytelenebbül fogsz kinézni.

Egyél kevesebb szénhidrátot, édességet, kenyereket és társait iktasd ki. Sok zöldség, sovány húsok, stb. Olvass még utána, de ne az ilyen villám meg sztárdiétákat nézd. Sok sikert!

2010. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm szépen a többieknek meg üzenem hogy szarok a véleményükbe!!!!
2010. jún. 11. 22:13
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
én is tartottam már dinnyediétát, és nagyon jó volt utána, sokkal frissebbnek és könnyebbnek éreztem magam.
2010. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
a dinnyében sok a víz, tisztítja a szervezetet, tudtommal nincs sok kj sem benne... nekem jó volt, idén is fogom csinálni.
2010. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!