Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, ebben kérek...

Fogyni szeretnék, ebben kérek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok,14 éves vagyok, nemsokára 15. Jelenleg 165-170cm között mozgok illetve 85-90kg vagyok, most elhatároztam hogy leszeretnék fogyni legalább 65-re, régebben belekezdtem de sajnos feladtam mivel nem volt akaraterőm. De most újra beleszeretnék kezdeni és végre lefogyni, ezért kérném a "segítségeteket" ebben az ügyben. Jelenleg szobabiciklizni szoktam fél órát, ezt tornászni szeretném majd kicsit feljebb is, de előbb azt szeretném ha megszokná a testem ezt az egészet. Reggelizni nem szoktam, ahogy ránézek reggel a kajára egyből elmegy a kedvem mindentől, amint haza jöttem a suliból általában enni szoktam egy szendvicset eddig semmi extra szerintem, illetve este 6 órakkor eszek még valamit, de ez mindig változó. És még annyit hozzátennék hogy este 6 után nem eszek. Szerintem a kajával nincs baj, épp az hogy keveset is eszek de ha tévedek nyugodtan írjátok le! Illetve még annyit szeretnék kérni hogy valami "edzési" tervet küldenétek? Videót, vagy egy weboldalt ahol vannak ilyenek.

Lehet kicsit hosszúra sikeredett, remélem azért kapok segítséget. :D Köszönöm előre is! :)



2018. ápr. 18. 16:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, az kimaradt hogy fiú vagyok! :)
2018. ápr. 18. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Írd le, hogy egy nap pontosan mit is eszel és mennyit, mert így elég nehéz tanácsot adni látatlanban. Nekem van egy olyan érzésem, hogy koplalsz és azért nem fogysz le tartósan.
2018. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

mozogj napi 1 órát, amiben van legalább 20 percnyi futás.

ha a kajára odafigyelsz gyorsan lemegy

2018. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, mint fentebb írtam amint hazaértem elvégzem a dolgaimat stb, utánna szoktam enni egy, vagy két szelet szendvicset bele sonkával sajtal ilyesmivel, de ez változó szokott lenni, 6óra körül meg általában főtt ételt szoktam, de sűrűbben előfordul a csirkemell meg ilyesmik. A koplalásról annyit, szerintem nem. Ennék én ha lenne étvágyam, de nem nagyon szokott lenni, egész életemben nem ettem teli magam, mindig is ilyen gyerek voltam. :D
2018. ápr. 18. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Tartósan nem koplalhatsz, hiszen koplalva mindenki lefogy, kivétel nélkül... Ha többleten van, többletben eszel. A leírást elnézve ez fura, de végülis konkrét mennyiségek nincsenek s ki tudja, eszel-e még mást, amiről megfeledkezel, állítólag az elhízottak jelentős része jó az ilyesmiben, ha számolnia kell, akkor is elsikkadhat a fele... Ezt nem értem, de valamiből jönnie kell a kalóriáknak, ha zsírt tudsz felhalmozni.


Mozogsz valamit, OK, de az étrendednél nagyon nem OK valami, láthatóan nem figyelsz rá, pedig kéne. Többet látatlanban nem tudok mondani.

2018. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak. :P

Kicsit akkor megpróbálok jobban odafigyelni hogy mit eszek, illetve valószínű azért jöttek fel ezek a kilók, mert mindig is bajok voltak számomra a mozgással. Műtöttek már vagbéllel ez eléggé rátett erre az egészre.

Még egyszer köszönöm mindenkinek aki eddig segített! :)

2018. ápr. 18. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!