Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel jobbak ezek mind a...

Mennyivel jobbak ezek mind a fehér kenyér?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, és érdekelne, hogy ezek mennyivel lennének jobbak a fehér kenyérnél.

Illetve melyik lenne a jobb?

[link]

[link]



2018. máj. 24. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első sokkal szimpatikusabb... Egyrészt az alakja miatt :D Másrészt az íze miatt (a fehér kenyeret eleve nem enném meg, nem szeretem, bár attól is függ, milyen, de nem preferálom akkor sem), ez persze egyéni ízlés kérdése...

Harmadrészt pedig jó sokféle dolog van benne, ami dob valamit az értékén tápanyagokat tekintve. Persze ha csak 1-2 darabot eszel naponta, az nem sok vizet zavar. S persze a vércukrodat is kevéssé dobja meg, ami miatt egyeseket jobban, tartósabban laktat.


A buciban nincs szezám és társai, viszont kovászos és rozsos, amiknek nem szeretem az ízét különösebben, bár érdekes lehet néha.


Személy szerint maradok a saját sütésnél, az még élmény is, nagyon könnyű és egy szemcse fehérliszt nem kerül bele, ha nem akarom (az is tönköly, nem mintha az sokat számítana, ugyanúgy gluténes szénhidrátbomba, de azért egy parányit mégis más).

2018. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek szinte semmivel mivel ezekbe csak a minimális mennyiségű egyéb liszteket teszik bele. Ha fogyózni akarsz akkor vagy magadnak süss vagy keress olyan pékárukat amikben magasabb a teljes kiőrlésű liszt aránya. Viszont vigyáz mert ezekben is ugyanannyi a kalória és a szénhidrát .
2018. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Általában olyan 3-4 zsemlét szoktam enni/nap.

Ha ezekkel kiváltom azt a 3-4et, akkor van esélyem fogyásra?

2018. máj. 24. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit változtatsz akkor nem fogsz fogyni. Mivel a kalória deificit miatt indul be a fogyás. Ezek pedig kb. ugyanannyi kalóriát tartalmaznak mint a sima pékáruk.
2018. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem csak ennyit változtatnék.

Egyébként a zsemle amit belinkeltem, az laktatóbb mint a fehér zsemle?

2018. máj. 25. 06:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól a kenyértől fogsz fogyni, amit nem eszel meg!

Ha fogyni akarsz, Reg-enor. Keress rá a faszbukon.

2018. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs nagy különbség. Én a Jókenyér teljes kiőrlésű termékeit szoktam venni, illetve azt a német feketekenyeret, azt hiszem, ez a neve, nagyon tömör, sötétbarna szeletek vannak a csomagban, késsel kell óvatosan szétválasztani, pirítva nagyon finom. Ja és elsősorban akkor fogsz fogyni, ha a 3-4 zsemlét lecsökkented, 1 szelet kenyér a délelőtti órákban bőven elég.
2018. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!