Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tojásos nokedlit ehetek ha...

Tojásos nokedlit ehetek ha diétázom?

Figyelt kérdés
Még diétázom,de már inkább "csak" a jelenlegi súlyomat szeretném tartani,nem a fogyás a cél.Ehetek tojásos nokedlit,ha teljes kiörlésű tönköly lisztből készítem?Úgy is nagyon hízlal?
2010. jún. 16. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
miért ne ehetnéd???????????? na megyek csinálok nokedlit, nyami
2010. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha diétázol, nem nagyon ehetsz, bár teljes kiörl. lisztből nem olyan rossz. Kalória kb. ugyanannyi van benne, de élettanilag ezerszer jobb.

Ha súly tartasz, akkor miért ne ehetnél, de az már nem diéta.

2010. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább rántottát egyél magában, a nokedli nagyon húzós. Hidd el nagyon finom az is =) hmmm most megéheztem...
2010. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyél nyugodtan. Mondjuk én fél adagot ennék soksok fejes salátával ecetes lében - nyami bizony:)
2010. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nokedli tényleg nem a legdiétásabb, viszont én egyszer csináltam töknokedlit, aminek kb. ugyanolyan íze volt, mint a simának, de jóval energiaszegényebb. Gyalult tök kellett hozzá, ahhoz pár kanál liszt (teljeskiőrlésű), meg tojás. A mennyiségekre már nem emlékszem. Ebből csináltam masszát és ugyanúgy mint a sima nokedlit, vízbe szaggattam. Nagyon finom. :)
2010. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nap megengedhetem,hisz nem eszem szinte semmit,amiben liszt van.Meg úgyis letornázom.De azért köszönöm a válaszokat.Ezt a töknokedlit majd egyszer kipróbálom.
2010. jún. 16. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!