Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire kövérnek?

Figyelt kérdés

174 cm vagyok és 48 kg. Úgy érzem, hogy a combjaim vastagok, a hasam pedig hájas. 13 éves korom óta vagyok így, igaz, tavaly 10 kg-mal nehezebb voltam, mint most. Önmagamért fogytam le, de nem tudom elfogadni sehogyan sem magam, utálom a testemet. Nem fogok orvoshoz fordulni, mert nem érdekel, makacsabb vagyok annál, mint hogy segíthessenek. Kövér disznónak érzem magam, és úgy is nézek ki. Eddig 30-as méretű nadrágot hordtam, most már csak a 28-as jó, fogytam 10 kilót, de mégsem érzem magam jól a bőrömben. Mit tegyek, hogy elfogadhassam magam olyannak, amilyen vagyok?


16,5/L


2010. jún. 16. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az Anorexia nervosa nevű betegségben szenvedsz, és ha nem fordulsz orvoshoz, nagyon hosszadalmas kínok után meg fogsz halni, és a szeretteid számára is nagy szomorúságot okozol majd. Pszichológustól kell segítséget kérned, és a gyógyulás nagyon nehéz lesz, de még mindig jobb, mint meghalni.
2010. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha felismered a problémát már megvan az első lépcsőfok. Ez nagyon anorexiának tűnik, de még nem élteveszélyes. Ha tovább fogysz bele fogsz HALNI!!! Ezt próbáld meg felfogni. Én 173/55 vagyok és még így is azt mondják hízhatnék 2-3 kilót. Ezzel szemben én 27-es nadrágot hordok, lehetséges tehát, hogy azért látod magad kövérnek, mert széles a csípőcsontod. Arról nem tehetsz, lefaragni nem lehet belőle. Az egészségnél nagyobb áldás nincsen, táplálkozz kiegyensúlyozottan.
2010. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még 10 kiló mínusz, és te fogsz könyörögni az orvosnak, hogy mentsen meg. Csak lehet, hogy akkor már késő lesz.
2010. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
beteg vagy.
2010. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Szívesen cserélnék veled. Én 120 kg vagyok.

Akkor megtudnád, milyen KÖVÉRnek lenni.

Ne hisztizz ennyit kislányka.

2010. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogok orvoshoz fordulni, mert nem érdekel, makacsabb vagyok annál,"


Mégis mi benne a nehéz?Vagy emg akarsz halni? Gondolkodjál már el!Szted mégis miért lennél kövér? .... -.-

2010. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert a tükörben magamat egy igen kövér fiatal lánynak látom. Önbizalmam soha nem volt, de eddig nem érdekelt, hogy nézek ki. 15 éves koromban nagyon érdekelni kezdett, vékony akartam maradni, mint 12 éves koromban - vékonynak, sportosnak akartam magam látni. De sajnos a hormonok...Egyébként úgy 2 hónapja stagnál a súlyom.
2010. jún. 16. 17:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Szüleid nincsennek véletlenül? Nem létezik hogy nem veszik észre hogy baj van? Lehetséges hogy nálad családi / érzelmi alapja van ennek a betegségnek!
2010. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt így folytatod, meg is halhatsz. Azt írod, nem akarsz orvoshoz fordulni. Pedig kellene. De nem akarlak bántani, leírom, hogy miként segíthetsz magadnak.

Tudod, én tényleg kövér vagyok, 88 kiló a súlyom, és magas sem vagyok, de olyan ruhákat hordok, amik előnyösebbnek mutatják az alakomat, és amik egyben tetszenek is. Ettől függetlenül én sportolok és fogyókúrázom, de lassan mennek le a kilók, így kénytelen vagyok az átmeneti állapotomra is találni valami megoldást.


Hordj csinos ruhákat, válassz egy-két olyan holmit, amiben szépnek látnád magad. Hidd el, ez segíteni fog. Nekem is segített, jobban elfogadom magam.


Egyébként ahogy már előttem is mondták: túl sovány vagy.


Jobbulást!

2010. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fordulj sürgősen orvoshoz az majd segít és hízd vissza azt a 10 kilót.Az én 155 cm magas lány osztálytársam volt 48 kiló és ő sem volt vastag, Te milyen sovány lehetsz? El sem merem képzelni.
2010. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!