Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves leszek nemsokára, és...

15 éves leszek nemsokára, és most kezdtem el "edzeni", erősíteni, és mellette szeretnék diétázni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy napi 5X kell enni, de miket és miket nem ,segítenétek egy napi étrendbe, és hogy reggel sokat, este kevesebbet stb.. Mikor gyümölcs, mikor zöldség, na meg ilyenek.
2010. jún. 17. 22:44
 1/4 anonim válasza:

www.body.builder.hu


rágd át magad azon a pár oldalon, illetve ajánlom a videókat is. a teremben meg nem szégyen megkérdezni valakit, hogy jól csinálod-e a gyakorlatot.

2010. jún. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy 15 évesen ne diétázz, vagy ha igen, szigorúan orvosi felügyelettel. Ugyanis ilyen fiatalon egy rossz diéta későbbi meddőség okozója lehet.

Várd meg, hogy az edzés milyen eredménnyel jár, ezen kívül csak annyit változtass, hogy ne egyél gyorsétteremben (csak mondjuk havi 1-szer), ne igyál cukros üdítőt (a 100%-os is hízlal), kerüld az édességet, a fehér lisztes dolgokat (fehér kenyér, tészta, sütemények) és a finomított (kristály-, por-)cukrot.

Zöldség, gyümölcs bármikor bármennyi. Higgy nekem, 15 évesen csak ennyit szabad. Meg amit egy orvos mond.

2010. jún. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó, ilyesmikre is gondoltam, köszönöm!
2010. jún. 18. 11:30
 4/4 anonim válasza:
82-re reagálva sok orvos(házi) már a fehérjét is dopping kategóriába sorolja, tisztelet a kivételnek. sokkal jobban jársz ha személyi eddzőt kérdezel ilyen dolgokról, hiszen nekik ez a szakmájuk... a táplálkozás valóban nagyon fontos, de ezek az alapok mind mind le vannak írva ott, amit linkeltem. ja és egy tanács. ne próbálj lefogyni, kicsit ducin könnyebben izmot felszedni, majd pár év múlva leszálkásítasz utána, akkor majd megérted miért mondtam :)
2010. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!