Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok nekem ajánlani valami...

Tudtok nekem ajánlani valami hatásos fogyókú teknikát?

Figyelt kérdés
17/F vagyok 183cm és olyan 120kg,le szeretnék fogyni,mert félek,hogy egészségügyi gondjaim lesznek,már mindennel próbálkoztam,sajnos teljesen sikertelenül...Valaki tudna nekem segíteni,és valami olyan dolgot mutatni ami neki bevállt?A válaszokat köszönöm.

2018. júl. 7. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen, elsősorban tanulj meg írni!
2018. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom,hogy kimaradt egy ra,de véletlen volt elnézést
2018. júl. 7. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen a szinten még viszonylag könnyebben kell mennie a fogyásnak... Válts jobb életmódra, jó kis étrend (semmi drasztikus nem kell, de biztosan látsz rossz pontokat, cukros vackok, túl sok nasi, unalomevés, ilyesmi), mozgás, ha nem vagy éhes, ne egyél...

Jó lenne egy személyre szabott étrend, amit tartani tudsz később is, arról nekem fogalmam sem lehet, hogy neked pont milyen étrend való s mik a lehetőségeid. Van, aki nem érzékeny, odafigyel és bármivel lefogy, de van, akinek igen szokatlan, speckó étrend jön csak be, mással nem lakik jól és nem tud elég keveset enni.

2018. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyél először 2000 kcalt minden nap, majd ha olyan 80 kg leszel vidd le 1800ra+ kezdj el sportolni.

Hogy mit eszel az már csak egèszsèg kérdése, a mennyiség a lényeg a fogyásnál.

Annyi a lényeg hogy semmiképpen sem szabad koplalni, vagy is 120p alá semmiképpen sem szabad menni.

Sok sikert!

2018. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!