Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valamilyen fogyókúrát...

Van valamilyen fogyókúrát betartó praktikád?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy pl Én a kisfiaim maradékát.nassiait elrakom szem elöl a szekrény/hütö legaljára hogy még véletlenül se essek kisértésbe.:)
2010. jún. 18. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Második szabály nálam:Nem veszek még magamnak se elöre egy napnál elöbb ételt mert félek megzavarna.

Harmadik szabály:Nem kotnyeleskedek!!!Most épp krumplit sütök a családnak és úgy ettem volna legalább egy darabot.Már nyúltam is felé mikor eszembe jutott hogy hoppá ezt nem szabad.Aztán jártak a gondolatok az eszembe hogy egy szemtöl semmi bajom nem lesz.DE sajnos félek egynél nem tudnánk megállni ezért büszkén jelentem nem ettem belöle.:)

2010. jún. 18. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem fogyózom...hanem sportolok és nem eszem szemetet (amúgy sem telik rá)
2010. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Van egy nacim,amit az álomsúlyos formámban hordtam.Minden nap előveszem,hogy hátha...Aztán meg minden nap méretkőzöm,mert sajnos én ha hetente állnék a mérlegre úgy megörülnék az eredménynek hogy bevágnék vagy 2 tábla csokit:-((
2010. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is minden nap méreckedek.Ami nekem "útmutató" még az hogy a bikinimre gondolok,mert az a cél hogy szégyenkezés nélkül hordhassak bikinit és ne kelljen egy polóba mászkálnom a strandon.


Eredményem már van 86kg-ról lefogytam 62kg-ra és igy 7kg-al könnyebb vagyok mint leányfejjel két szülés elött.:)

2010. jún. 18. 19:07
 5/5 anonim válasza:
100%
Gratulálok!Az már komoly eredmény!Én 72-ről indultam,most tartok 68-nál,az álmom 57 kg,de az még nem most lesz...
2010. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!