Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet úgy fogyni, hogy nem...

Le lehet úgy fogyni, hogy nem vacsorázom, max. egy kevés gyümölcsöt, és este hasizom gyakorlatokat végzek? Mennyire hatékony fogyás?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem hogy le szeretnék fogyni néhány kg-ot(154 cm, 64 kg). Így kb mennyi időn belül tudnék fogyni néhány kilot?
2008. nov. 3. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha este 6 után már nem eszel és mozogsz akkor azzal jól lehet fogyni. A hasizomgyakorlatot annyira nem ajánlom, mert nemigazán indítja be a zsírégetést, csak szálkásít. Inkább kocogj egy kicsit, ha csak napi 5-10percet is, az is jó (nekem bejött!!). Ezzel szerinte heti fél kiló le tud menni, ha nem viszed túlzásba a diétázást akkor tartóssan is!
2008. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tuti mmódszer...igaz hogy kicsit lassabban indul be a fogyás de tartós lesz!!!!
2008. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jóféle, de elötte inkabb egy iso bestet
2010. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!