Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet úgy fogyni pár...

Le lehet úgy fogyni pár kilót, hogy nem változtatok az étrendemen?

Figyelt kérdés
Pontosabban napi 3x ennék, viszont tudom, hogy ennyitől nem lehet lefogyni, ezért mit kéne tegyek hogy lefogyjak? Lapos hasat akarnék, de nem mangyon értek ezekhez, így egy kis segítségre lenne szükségem.

2018. szept. 20. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,csak ahhoz qrva sokat kell mozogni.
2018. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen lehet fogyni így is. Ebben az esetben az elhasznált energiát kell növelni, azaz mozogni kell. Például napi egy óra futással már észrevehető mértékű lesz a fogyás.
2018. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Biztosan lehet, ha többet mozogsz, de a lapos hashoz nem árt egy neked való, jó étrend.
2018. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
38%
Én úgy gondolom a mozgás is meg a jó étrend is kell a fogyáshoz. Ha csak az egyiket alkalmazod az nem elég. :/
2018. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
"Bármire képes vagyok a fogyás érdekében, kivéve a mozgást és az étrenden való változatást"
2018. szept. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha az étrenden nem akarsz változtatni, akkor kevesebbet kell belőle enned.


Ha ezt se akarod, akkor viszont nem marad más, mint amit a többiek írtak, azaz baromi sokat kell mozogni.

2018. szept. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Az a gond, hogy hiába eszel egy nap csak háromszor, ha akkor viszont két emberes adagot tömsz magadba fánkból, meg egyéb olajban tocsogó cuccból, reggelire péksütiből és jó cukros kakaóból.


Inkább napi többször, de kis adagokat és azok viszonylag kevés szénhidrát tartalommal rendelkezzenek. Így van esélye, nekem sikerült.

Mondjuk az tény, hogy a mozgás meggyorsítja a dolgokat.

2018. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Lehet étrendváltoztatás nélkül fogyni, persze.

1. valamivel kevesebbet eszel (azért jó lenne, ha ez nem vinné le a szükséges tápanyagokat elégtelen szintre)


2. valamivel többet mozogsz. Nem tudom, miért írják, hogy baromi sokat kell mozogni a fogyáshoz. Napi egy kis séta is fogyást okoz, ha eddig pont súlyt tartottál. Nem gyorsat, de fogyást :) De 2 óra biciklizés már egész szép kalóriaégetést jelent s az azért nem olyan rengeteg mozgás, bár ha eddig nem mozogtál, akkor lehet, hogy fájni fog. Fokozatos viszont fel lehet vinni.

2018. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Utolsónak: De mozogtam egy keveset eddig is szóval nem lesz újdonság, de rendszeresen fogok most már. :)

2018. szept. 22. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!