Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Esti farkaséhség ellen turmix...

Esti farkaséhség ellen turmix ital?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Pár hete ördögi körbe kerültem. Nem tudom, mi lehet velem, állandóan ennék, de csak délután 3-4 órától, szinte lefekvésig. Reggel nem lenne szükségem reggelire (azért eszem egy keveset, mert tudom, hogy kell, ebédelek is..) De ami utána jön, az borzasztó :((


Most gyed-en vagyok a másfél éves gyerekemmel itthon. 175 cm vagyok és 72 kg. Terhesség előtt is ennyi voltam. Feljött rám 12 kg, mire a gyerek egy éves lett, mind le is ment, szóval nem voltak gondjaim.


De 3-4 hete minden nap kínzó farkaséhség gyötör, már evés után fél, egy órával is. Lehet ez valami vitaminhiánytól??? Mit csináljak? Lefeküdni nem tudok üres gyomorral, ezelőtt elég volt egy joghurt vagy pár szem keksz, most egy fél disznót is képes lennék megenni. :(


Persze az éjszakáim rosszak, mert tele a gyomrom, és reggel fejfájással ébredek.


Szerintetek ha vennék ilyen 7 és 17 fogyókurás turmixport az segítene rajtam? :(( Nem tudom mit tegyek. Köszönöm, ha valaki hozzá tud szólni.


2010. jún. 23. 23:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, terhes nem vagyok, tehát ez kilőve.
2010. jún. 23. 23:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 dolog miatt lehet:

1. egész nap éhezel, és estére jön ki

2. rossz összetételű vacsorát eszel, és/vagy nem laksz jól


Vacsorára kéne megenni a fél disznót salátával. (Viccen kívül: hús és saláta jóllakásig. De nem csak éppen csipegetsz, hanem normálisan bekajálsz.) Ha nem eszel szénhidrátot, nem emelkedik és zuhan hirtelen a vércukorszinted, nem leszel éhes.

Ha lisztes-cukros dolgokat nyomsz be (akár üdítőt is), akkor normális, hogy éhes vagy.

2010. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. :) Nem éhezem nappal, eszem reggelit, ebédet, (normális egészséges ételeket), és megfelelő adagot... de igazad van, lehet, hogy keveset? :(


Van egy kicsi gyerekem itthon, tehát figyelek arra, hogy én is, és ő is megfelelő időben étkezzünk (és együtt eszünk), tehát még "elbliccelni" sem tudnám az étkezést már csak miatta sem.


Szénhidrátot csak reggel eszem, a nap más szakában nem. (ebédre kb. kéthetente egyszer valamilyen tészta)....


Megpróbálom ezt a saláta hús vacsit... igazad lehet. Kíváncsi leszek. :)


Nagyon köszönöm!

2010. jún. 24. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél este fehérjét. Húst, túrót.
2010. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Kipróbálom!! :)
2010. jún. 24. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!