Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta-torna-kardio. Vajon...

Diéta-torna-kardio. Vajon elérem a célomat? (leírásban részletezem)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 160 cm és (sajnos) 65 kg (kb. 57-ről). 1 éve volt egy térdműtétem (porcleválás, részleges szalagszakadás) és emiatt 2 hónapig feküdtem, és eléggé meghíztam. Próbálkoztam sok mindennel, de eddig nem értem el semmit. Elkezdtem a kéthetes bécsi diétát (kezdőlöketként), utána majd normálisan odafigyelek az evésre). Most tartok az első hét végén. Emellett tornázom is (rubint rékára... halálossss). Valamint biciklizem. Sajnos a térdem miatt nagyon korlátozott a mozgásom (nem futhatok, és abba kellett hagynom a táncot. A tornát is csak bizonyos határokig bírom). Vajon ez a kombináció segít lefogyni? Tanácsokat várok :D :D
2010. júl. 5. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Rubint Rékára edzeni nagyon jó!!! :)) Ha bírod, csináld tovább, de elég hetente 3X, főleg, hogy a térded nincs túl jó állapotban. Mellette Norbi Update-étkezését próbáld ki! :) A Norbis kaják szerintem nem sokkal drágábbak, mint azok, amiket amúgy is megvennél, és nem hízol tőlük. Én január óta étkezem az Update szerint, 73 kg-ról mentem le 66-ra (176 cm vagyok). Ha nem tudsz Norbis ételeket venni, akkor így csináld: 12:00 bármit egyél, azután csak zöldséget és sovány húst. Persze az édességgel, kólával és a zsíros, nehezen emészthető kajákkal óvatosan bánj.


Sok sikert! :D


25L

2010. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :D ha vége ennek a kéthetesnek, akkor lehet, hogy megpróbálom Norbival :)
2010. júl. 5. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2010. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

még egy kérdés, ha nem baj :P

Ezeket a "Van 5 perced?" videókat csinálom Rékától, 2szer 3szor ismételve.

És azt mondja, hogy minden másnap vagy minden harmadik nap csináljuk.

Ha mondjuk minden nap csinálom, akkor az árt? vagy használ? vagy semmit sem változtat?

2010. júl. 6. 14:04
 5/8 A kérdező kommentje:
itt most a hasizomra és a popsira gondolok, mert annak nincs köze a térdemhez :P
2010. júl. 6. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy árt, sőt, nagyon jó!!! :)) De vigyázz, ne hajtsd túl Magad! Egyébként én Réka 2009-re tornázok :)
2010. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D amúgy az is meg van, csak még nem próbáltam :P
2010. júl. 7. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj privit! Szívesen beszélgetnék Veled :)


25L

2010. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!